Tunezja vs Holandia typ i analiza 29.12.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Mimo, że kończy się już rok to w Polsce trwają przygotowania do zbliżających się Mistrzostw Europy i kolejny raz rozgrywany jest turniej 4Nations Cup, w którym tym razem prócz Polski biorą udział reprezentacje Tunezji, Holandii i Japonii, a my tu zajmiemy się spotkaniem Tunezji i Holandii.

Tunezja vs Holandia typ i analiza 29.12.2021r. - środa.
Tunezja vs Holandia typ i analiza 29.12.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania Tunezja vs Holandia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.45 – 8.80 – 3.40 (Fortuna),
  • 1.47 – 9.50 – 3.30 (STS),
  • 1.46 – 9.40 – 3.25 (Betclic).

Jesteśmy po pierwszych spotkaniach obu reprezentacji i do tego meczu podchodzą w trochę innych humorach, bo Tunezja pokonała reprezentację Polski 30:26 zaś Holandia dość niespodziewanie przegrali z reprezentacją Japonii 30:33. Jednak trzy mecze w trzy dni to pole do sporej rotacji, a więc każde spotkanie będzie mieć swoją historię.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Można powiedzieć, że Holandia zbyt dobrze leżała stylistycznie dla zawodników z Azji. Oranje to głównie Luc Steins szybki i zwinny zawodnik na co dzień grający w PSG. Jednak przeciwko Japonii szybkość i zwinność nic nie znaczą, bo tam jest szesnastka szybkich i zwinnych zawodników. Dlatego też zagrali bez Luca, który dziś już powinien wystąpić.

Tunezja z kolei dość łatwo rozprawiła się z naszą reprezentacją, a autorami sukcesu byli Abdelli, Boughanmi, Darmoul i Toumi. Jednak Patryk Rombel bardzo dużo rotował i wiele minut na parkiecie dostali debiutanci, a to musiało się przełożyć na bardzo dużą ilość strat, bo aż 18 i łatwe bramki zdobywane przez zespół z Afryki. Holandia jest tu swoim najmocniejszym składem i zapewne dziś jak i jutro będą testować swoją siłę na tle mocnych rywali dlatego też wątpię by przegrali z Tunezją więcej niż dwoma bramkami na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Tunezja – Holandia2 (+2.5)1.78BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Tunezja vs Holandia typ i analiza 29.12.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj