Tunezja vs Japonia typ i analiza 30.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niestety jest to ostatni dzień 4Nations Cup, a trzeba przyznać, że jak na turniej towarzyski jest naprawdę ciekawy i wszystkie drużyny mają po jednej wygranej i jednej porażce, a więc sprawa wygrania turnieju choć drugorzędna wciąż jest otwarta.

Tunezja vs Japonia typ i analiza 30.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Tunezja vs Japonia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.50 – 8.00 – 3.25 (Fortuna),
  • 1.47 – 9.75 – 3.30 (STS),
  • 1.47 – 9.60 – 3.25 (Betclic).

Dzisiaj dwa ciekawe starcia i Tunezyjczycy pokazali na tym turnieju, że potrafią grać w piłkę ręczną nawet bez kilku swoich gwiazd, a brakuje tu szczególnie prawego rozgrywającego Amine Bannoura. Jednak pokazali, że potrafią grać szybko i mają jakościowych skrzydłowych oraz bardzo solidną obronę.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Japończycy jak na 'samurajów’ przystało na turnieju braki fizyczne nadganiają sercem i trzeba przyznać, że na przestrzeni kilku lat ich handball poszybował mocno w górę i w zbliżających się mistrzostwach azjatyckich mają bardzo duże szanse medalowe, a może i dość niespodziewanie zawitają w finale.

Imponuje skoczność Azjatów i wczoraj niesamowitym chwytem popisał się Adam Yuki Baig, który jedną ręką zgarnął piłkę z przysłowiowego 'drugiego piętra’ i jeszcze zdobył bramkę. Jednak jest jeden mankament, że mimo wszystko jak ci techniczni zawodnicy zderzą się z brutalną siłą to często wytracają swoje atuty. Tunezja, która mocno zagra 6-0 w obronie to będzie Japończykom bardzo ciężko się przebić dlatego tu 80-20 w stronę Tunezji.

SpotkanieTypKursBukmacher
Tunezja – Japonia11.57LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Tunezja vs Japonia typ i analiza 30.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj