Turcja – Belgia typ i analiza 05.01.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Z kwalifikacji do mistrzostw Europy płynnie przenosimy się do kwalifikacji do MŚ, gdzie w pierwszej grupie swoje spotkanie rozegrają reprezentacje Turcji i Belgii. Jest to jedyna grupa, która chciała grać w systemie mecz i rewanż, więc tu każda drużyna ma jeszcze po cztery spotkania do rozegrania w przeciągu 11 dni.

Turcja – Belgia typ i analiza 05.01.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Turcja vs Belgia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.30 – 9.00 – 4.60 (Fortuna),
  • 1.40 – 10.00 – 3.75 (STS),
  • 1.29 – 11.00 – 4.80 (Betclic).

Obecnie Turcja zajmuje drugie, zaś Belgia trzecie miejsce w grupie, z której do dalszej fazy wyjdą dwa zespoły. Do Kastamonu goście przyjechali w bardzo okrojonym zaledwie trzynastoosobowym składzie bez swoich najlepszych zawodników takich jak m.in Van Cosen, Colman czy Danessi.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Turcja oczywiście wciąż bez swojej największej gwiazdy i zawodnika Vive Łomża Kielce choć obecnie grającego na wypożyczeniu w Bundeslidze Pehlivana jednak wciąż z reprezentacją, która powinna bez problemu wyjść z tej grupy u boku Greków. Jednak wciąż z bardzo dobrymi jak na tę rundę eliminacji zawodnikami jak Simsar, Pektas czy Sarak.

Trzynastoosobowa kadra słabszego zespołu miałaby poradzić sobie z Turcją w meczu na ich terenie? Szczerze wątpię. Belgom brakuje jakości właściwie wszędzie do tego aż dziewięciu z trzynastu tych zawodników ma poniżej 25 lat, z czego czterech poniżej 21 i żaden z obecnych dzisiaj zawodników nie gra w europejskich pucharach nawet w najsłabszych rozgrywkach. Wydaje mi się, że Belgia będzie miała dziś niesamowity problem ze zdobywaniem bramek i nie rzuci tu więcej niż 24 na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Turcja – Belgia2 (Under 24.5 bramek)2.35Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Turcja – Belgia typ i analiza 05.01.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj