Turcja vs Francja typ i analiza 10.09.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę rozpoczniemy fazę Play Off w tegorocznym Eurobaskecie i teraz cała rywalizacja przenosi się do Berlina, więc z czterech gospodarzy zostaje tylko jeden ten główny i oczywiście grają oni dalej, ale my zajmiemy się ciekawym pojedynkiem z dolnej części tabeli pomiędzy Turcją i Francją.

Turcja vs Francja typ i analiza 10.09.2022r. - sobota.
Turcja vs Francja typ i analiza 10.09.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Turcja vs Francja.

Aktualne kursy bukmacherów:

Turcja w grupie A zajęła drugie miejsce przegrywając z Gruzją oraz Hiszpanią i wygrywając z Belgią, Bułgarią oraz Czarnogórą. W pierwszej fazie turnieju zdecydowanie najjaśniejszymi postaciami byli zawodnicy na co dzień grający w najlepszej lidze świata – NBA, a w reprezentacji Turcji jest ich aż trzech – Osman, Sengun oraz Korkmaz.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Francja zaś do fazy Play off wyszła z trzeciego miejsca w niezwykle ciężkiej grupie B, w której musieli uznać wyższość Słoweńców i Niemców, a w pokonanym polu zostawili Litwę, Bośnię i Hercegowinę oraz Węgry. Trójkolorowi mają dwie wielkie gwiazdy Goberta i Furniera, ale również ci grający w Europie jak Yabusele, Huertel czy Albicy stanowią o sile reprezentacji.

Średnią wzrostu Turcja będzie miała lepszą, ale akurat w tym przypadku to nic nie mówi, bo w pokolorowanym będą grać przeciwko najlepszemu defensorowi NBA – Gobertowi, a nawet jak ten da zmianę Fallowi to Moustapha ma jeszcze trzy centymetry więcej. Dostać się pod kosz będzie bardzo ciężko, a z dystansu zdecydowanie lepiej rzucają Francuzi, którzy średnio trafiają pięć rzutów więcej za 3 na skuteczności ponad 5% wyższej od Turcji. Zdobywać punkty z bliskiej odległości będzie bardzo ciężko, a z dystansu są po prostu słabsi od Francji i dlatego też przegrają te spotkanie minimum 10 punktami na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Turcja vs Francja2 (-9.5 pkt)2.10STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Turcja vs Francja typ i analiza 10.09.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj