Turcja vs Kosowo typ i analiza 03.11.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę wystartuje pierwsza runda eliminacji do mistrzostw świata 2023, które odbędą się w halach Polski i Szwecji. Zaczynamy od grupy pierwszej, która jak na ten etap eliminacji wygląda na naprawdę mocną i już teraz dwie niezłe ekipy pożegnają się z szansą na awans do turnieju głównego.

Turcja vs Kosowo typ i analiza 03.11.2021r. - środa.
Turcja vs Kosowo typ i analiza 03.11.2021r. – środa.

Analiza i typ do spotkania Turcja vs Kosowo.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.20 – 10.00 – 6.00 (Fortuna),
  • 1.22 – 12.50 – 5.75 (STS),
  • 1.25 – 10.50 – 6.00 (LvBet).

Choć bukmacherzy bardzo mocno faworyzują gospodarzy spotkania to ja już nie jestem aż tak optymistycznie nastawiony. Pomimo tego, że Kosowo jest bardzo młodym państwem to obie reprezentacje spotykały się trzykrotnie i faktycznie Turcja w tych pojedynkach ma 2-1-0, ale zawsze były to spotkania na styku.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dziś w Porsuk Spor Salonu zabraknie Doruka Pehlivana znakomicie znanego z występów dla Łomży Kielce i to naprawdę spore osłabienie. Choć w Turcji jest kilku ciekawych zawodników jak Celebi, Demirezen czy Pektas, a ich sporym atutem jest to, że większość zawodników, bo aż ośmiu gra dla Spor Toto i czterech dla Beskitkasu, a więc zgranie mają naturalne.

Jednak podobnie jest w Kosowie, gdzie ci najważniejsi zawodnicy grają dla Besa Famgas i zespół w ostatnim czasie odnosi naprawdę spore sukcesy jak na ich możliwości. W tamtym roku potrafili zdobyć trzy punkty w dwumeczu z Rumunią i to wygrywając na wyjeździe, czy dwa lata temu u siebie zremisować z Polską. Dzisiaj cały trzon reprezentacji Kosowa wystąpi i choć tacy zawodnicy jak Terziqi, Dedaj czy Tahirukaj to nie są jacyś potentaci europejskiego handballu to już niejednokrotnie udowadniali, że są wartościowymi zawodnikami i dziś zespół Kosowa na 75% nie przegra więcej niż czteroma bramkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Turcja – Kosowo2 (+4.5)1.82Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Turcja vs Kosowo typ i analiza 03.11.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj