Arsenal po wznowieniu rozgrywek nie prezentuje zbyt dobrej dyspozycji. Jednak Kanonierzy będą mieli dobrą okazję do zdobycia trzech punktów w najbliższą środę, bowiem przyjdzie im zmierzyć się z Norwich.

Arsenal – Noriwch: Typ i analiza

Arsenal – Noriwch: Typ i analiza

Gospodarze tego spotkania chcąc jeszcze myśleć o tym, żeby całkowicie nie „zmarnować” sezonu na pewno takie mecze muszą wygrywać, jak te środowe. Po dwóch bolesnych porażkach z Manchesterem City oraz Brighton w ostatnim meczy się przełamali i zdobyli komplet punktów w rywalizacji z Southampton.

Owszem nie był to najlepszy pojedynek w wykonaniu Kanonierów, ale co najważniejsze w tym wszystkim „przełamanie” było dla nich potrzebne i tym samym powinno być im nieco łatwiej w najbliższym meczu.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali siedem wygranych, pięciokrotnie remisowali i trzy razy przegrywali. Nie da się też ukryć tego, że w swoich szeregach mają bardzo dobrych piłkarzy, ponieważ szansę na grę od pierwszej minuty mają chociażby Aubameyang, Ozik, Lacezette, Kolasninac, czy Xhaka.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Norwich trzeba podkreślić, że od początku sezonu ta ekipa spisuje się najsłabiej z wszystkich ekip z Premier League. Pokazuje to najlepiej ligowa tabela. Kanarki z dorobkiem dwudziestu jeden punktów sklasyfikowani są na ostatniej pozycji.

Po wznowieniu rozgrywek przegrali swoje dwa mecze. Najpierw musieli uznać wyższość Southampton, zaś w kolejnym meczu przegrali z Evertonem. W obu tych meczach nie strzelili bramki.

Trzeba przyznać, że Kanarki na wyjazdach spisują się fatalnie. Wystarczy zobaczyć na ich wyniki: jedna wygrana, trzy remisy i jedenaście porażek jest tego najlepszym dowodem. Jeszcze gorzej wygląda to w bilansie bramkowym, który wynosi 6-26.

Reasumując, Arsenal w ostatnich meczach nie porywa swoją grą. Jednak potencjał, możliwości oraz fakt, że nie mają mocnego rywala potwierdza, że komplet punktów w tym starciu powinien trafić do Kanonierów.

Spotkanie Arsenal – Noriwch można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Arsenal – Noriwch 11.44BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów