Typ dnia – 10 października (czwartek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Słoweńcy, który liczą na awans do EURO w czwartkowy wieczór powalczą na wyjeździe z Macedonią Północna. Mimo, że Słoweńcy są dużo mocniejszą drużyną to śmiem twierdzić, ze gospodarze sprawią problemy rywalom.

Typ dnia - 10 października (czwartek)
Macedonia Północna – Słowenia: Typ i analiza

Macedonia Północna – Słowenia: Typ i analiza

Sytuacja w „polskiej” grupie wygląd bardzo ciekawie, ponieważ różne punktowe pomiędzy zespołami są bardzo niewielkie. Gospodarze mając osiem punktów zajmują czwarte miejsce, zaś Słowenia mając trzy oczka więcej sklasyfikowana jest na drugiej pozycji.

Reprezentacja Macedonia trzeba przyznać, że dobrze rozpoczęli te zmagania, ale w ostatnim czasie już tak często nie wygrywają. W ostatnich pięciu potyczkach wygrali tylko raz pokonując Łotwę 2-0.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Słoweńcy natomiast sięgnęli po komplet punktów podczas trzech ostatnich konfrontacji. Wygrywali tam kolejno swoje pojedynki z Łotwą, Polską oraz Izraelem.

Słoweńcy potrafią zagrać solidnie w defensywie, gdzie to pierwsze skrzypce gra Oblak. Jednak jak ostatnie mecze pokazały można strzelić im bramkę. Pokazali to chociażby Izraelczycy, którzy trafili do ich bramki dwukrotnie.

Również pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami mogliśmy zobaczyć bramki z dwóch stron. Mimo, że podopieczni Keka przeważali przez większość rywalizacji to piłkarze z Macedonii wywalczyli i to na wjeździe jeden punkt dzięki rezultatowi 1-1.

Słowenia na pewno sobie znacznie lepiej radzą, ale trzeba podkreślić, że grając Macedonia na własnym obiekcie jest niewygodnym rywalem. Każdej drużynę gra się na Bałkanach bardzo niegodnie i pewnie będzie to również widoczne i w dzisiejszym pojedynku” – pisze ekspert portalu typersi.net

Nie od dzisiaj wiadomo, że Macedończyków na własnym obiekcie nie można nigdy lekceważyć. Drużyna z Bałkanów ma w swoich szeregach kilku ciekawych piłkarzy jak Elimnas, Bardhi czy też Alioski, których stać na sprawienie problemów rywalom.

Macedończycy grając u siebie na pewno będą chcieli się postawić rywalom i powalczyć chociażby o jeden punkt.

sts kod promocyjny "BETONLINE". Bonus bez depozytu 2019
sts kod promocyjny „BETONLINE”. Bonus bez depozytu 2019

Słoweńcy na wyjazdach przede wszystkim w ofensywie grają przeciętnie. Owszem nieco zajmuje wynik 5-0 z Łotwą, ale wcześniej tracili bramki z Austrią czy Izraelem.

Reasumując, Macedonia potrafi grać u siebie. I jest to największy atut. Drużyny z Bałkanów mając nawet niekorzystny dla siebie wynik to walczą do ostatnich minut i w żadnym wypadku nie odpuszczają.

Spotkania Macedonia Północna – Słowenia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Macedonia Północna – SłoweniaBTTS1.91STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typ dnia – 10 października (czwartek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj