Typ dnia – 10 października (czwartek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Słoweńcy, który liczą na awans do EURO w czwartkowy wieczór powalczą na wyjeździe z Macedonią Północna. Mimo, że Słoweńcy są dużo mocniejszą drużyną to śmiem twierdzić, ze gospodarze sprawią problemy rywalom.

Macedonia Północna – Słowenia: Typ i analiza

Macedonia Północna – Słowenia: Typ i analiza

Sytuacja w „polskiej” grupie wygląd bardzo ciekawie, ponieważ różne punktowe pomiędzy zespołami są bardzo niewielkie. Gospodarze mając osiem punktów zajmują czwarte miejsce, zaś Słowenia mając trzy oczka więcej sklasyfikowana jest na drugiej pozycji.

Reprezentacja Macedonia trzeba przyznać, że dobrze rozpoczęli te zmagania, ale w ostatnim czasie już tak często nie wygrywają. W ostatnich pięciu potyczkach wygrali tylko raz pokonując Łotwę 2-0.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Słoweńcy natomiast sięgnęli po komplet punktów podczas trzech ostatnich konfrontacji. Wygrywali tam kolejno swoje pojedynki z Łotwą, Polską oraz Izraelem.

Słoweńcy potrafią zagrać solidnie w defensywie, gdzie to pierwsze skrzypce gra Oblak. Jednak jak ostatnie mecze pokazały można strzelić im bramkę. Pokazali to chociażby Izraelczycy, którzy trafili do ich bramki dwukrotnie.

Również pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami mogliśmy zobaczyć bramki z dwóch stron. Mimo, że podopieczni Keka przeważali przez większość rywalizacji to piłkarze z Macedonii wywalczyli i to na wjeździe jeden punkt dzięki rezultatowi 1-1.

Słowenia na pewno sobie znacznie lepiej radzą, ale trzeba podkreślić, że grając Macedonia na własnym obiekcie jest niewygodnym rywalem. Każdej drużynę gra się na Bałkanach bardzo niegodnie i pewnie będzie to również widoczne i w dzisiejszym pojedynku” – pisze ekspert portalu typersi.net

Nie od dzisiaj wiadomo, że Macedończyków na własnym obiekcie nie można nigdy lekceważyć. Drużyna z Bałkanów ma w swoich szeregach kilku ciekawych piłkarzy jak Elimnas, Bardhi czy też Alioski, których stać na sprawienie problemów rywalom.

Macedończycy grając u siebie na pewno będą chcieli się postawić rywalom i powalczyć chociażby o jeden punkt.

sts kod promocyjny "BETONLINE". Bonus bez depozytu 2019
sts kod promocyjny „BETONLINE”. Bonus bez depozytu 2019

Słoweńcy na wyjazdach przede wszystkim w ofensywie grają przeciętnie. Owszem nieco zajmuje wynik 5-0 z Łotwą, ale wcześniej tracili bramki z Austrią czy Izraelem.

Reasumując, Macedonia potrafi grać u siebie. I jest to największy atut. Drużyny z Bałkanów mając nawet niekorzystny dla siebie wynik to walczą do ostatnich minut i w żadnym wypadku nie odpuszczają.

Spotkania Macedonia Północna – Słowenia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Macedonia Północna – SłoweniaBTTS1.91STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia – 10 października (czwartek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj