W piątek 10 stycznia zostaną rozegrane spotkania trzydziestej piątej kolejki czeskiej Extraligi hokeja na lodzie. O kolejne punkty powalczą w pojedynku bezpośrednim drużyny Liberca oraz Pardubic. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że zdecydowanymi faworytami są gospodarze.

Liberec – Pardubice: Typ i analiza

Liberec – Pardubice: Typ i analiza

Oba te zespoły sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Gospodarze zajmują drugą pozycję mając sześćdziesiąt sześć punktów. I widać, że będą walczyć o najwyższe cele w lidze.

Znacznie gorzej widzie się hokeistom z Pardubic, którzy zdobyli do tej pory trzydzieści trzy punkty co daje im ostatnie miejsce w tabeli!

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy jeśli nie zlekceważą rywali to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem tego meczu„- pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Obecna dyspozycja również przemawia zdecydowanie za gospodarzami, którzy wygrali cztery z pięciu ostatnich pojedynków. W tym samym okresie zawodnicy drużyny gości wygrali jeden mecz.

Gospodarze mają atut gry u siebie, a na własnym lodowisku w tym sezonie wygrali czternaście spotkań i zaledwie dwa razy przegrali. Przyjezdni mają bilans gier poza własnym lodowiskiem 3-15.

STS bonus bez wpłaty własnej

Poza względem kadrowym gospodarze również zdecydowanie lepiej wyglądają. Bowiem posiadają w swoich szeregach takich zawodników jak Hudecek, Birnet, Lenc oraz Bulir.

Bilans gier bezpośrednich również przemawia za zespołem gospodarzy. Hokeiści ekipy Parduvic wygrali trzy z czterech ostatnich pojedynków. I jeśli dzisiaj gospodarze zagrają na swoim poziomie to nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Spotkanie Liberec – Pardubice można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Liberec – Pardubice11.35BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów