Czas na ostateczne rozstrzygnięcia w Lidze Europy. Jedno z czwartkowych spotkań w tych rozgrywkach zostanie rozegrane pomiędzy Standardem Liege z Arsenalem Londyn. Mimo, że Kanonierzy nie znajdują się w swojej najlepszej dyspozycji to można powiedzieć, że są faworytami tego starcia.

Darmowe typy z Ligi Europejskiej

Darmowe typy z Ligi Europejskiej

Warto jest podkreślić, ze żadna z drużyn w grupie F nie jest pewna awansu. W najlepszej sytuacji znajdują się Kanonierzy, którzy z dorobkiem dziesięciu punktów są liderami, ale daje im to przewagę trzech punktów nad trzecim zespołem, a zarazem swoim najbliższym rywalem.

Nie da się ukryć, że potencjał, doświadczenie, możliwości czy klasa piłkarzy przemawia tutaj za zespołem Kanonierów. Belgowie jest to trzeba przyznać, że średnia europejska ekipa. Jednak nie można zapominać o zmianie trenera w ekipie gości.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

„Mimo, że Arsenal nie prezentuje swojej najlepszej dyspozycji o jedna jest faworytem spotkania z zespołem Standardu Liege. Trudno jest uwierzyć, żeby Kanonierzy przeszli tuż obok tego pojedynku” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Podczas ostatnich pojedynków Kanonierzy mieli ogromne problemy z zanotowaniem zwycięstwa. Jednak można powiedzieć, że ekipa Arsenalu potrzebowała „przełamanie” passy. I tak się stało. Bowiem podczas ostatniego pojedynku ligowego ekipa Arsenalu wygrała 3-1 z Westem Hamem. Owszem Belgowie regularnie ponosili wygrane w ostatnich starciach, ale trzeba też podkreślić, że nie można porównać poziomu gry Premier League do ligi belgijskiej.

betfan kod promocyjny

Istotnym czynnikiem w tym meczu jest fakt, że gospodarz chcąc myśleć o awansie musza czwartkowe spotkanie wygrać. Remis dla tej drużyny wręcz nic nie daje. To wszystko sprawi,a że powinni wraz z upływem czasu częściej ryzykować. To wszystko sprawia, że Arsenal powinien mieć znacznie więcej wolnego miejsca i powinni strzelać. A przecież ofensywa ekipy z Premier League jest bardzo mocna, ponieważ szansę na grę mają chociażby Aubemeyang, Ozil, Pepe, Xhaka, czy też Martinelli.

Reasumując, jeśli Kanonierzy zaprezentują dobrą ofensywą grę z jakiej są znani to śmiało można powiedzieć, że nie powinni mieć większych problemów z zanotowanie wygranej podczas najbliższego swojego pojedynku. I tym samym powinni goście przypieczętować awans.

Spotkanie Standard Liege – Arsenal można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Standard Liege – Arsenalx21.36BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów