Typy bukmacherskie Typy na dziś Typ dnia – 14 marca

Typ dnia – 14 marca [sobota]

0
710

Liga rosyjska jest to obecne jest z nielicznych lig, w których rozgrywane są mecze. W sobotę 14 mar jedno z sptań w tych rozgrywkach bzie to mecz pomiędzy Zenitem z Uralem. Zdecydowanymi faworytami tego meczu wydają się gospodarze, a tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Typ dnia - 14 marca [sobota]
Zenit – Ural: Typ i analiza

Zenit – Ural: Typ i analiza

Zenit obecnie jest to lidze rosyjskiej z dorobkiem czterdziestu siedmiu punktów. Daje te im przewagę sześciu oczek nad drugim zespołem. Goście natomiast zajmuje dziewiąte miejsce mając dwadzieścia pięć punktów.

Patrząc na obecną dyspozycję to również ona przemawia za ekipą gospodarzy, ponieważ Zenit posiada sześć punktów przewagi nad drugim zespołem w lidze. Przyjezdni w tym samym okresie co ciekawe wygrali zaledwie jeden pojedynek.

Zenit pod każdym względem jest dużo mocniejszym zespołem od swoich przeciwników. Gospodarze chcąc myśleć o Mistrzostwie Rosji na pewno, takie pojedynki muszą wygrywać” – pisze typer portalu darmowepewniaki.pl

Podopieczni Semaka na pewno liczą na przełamanie po tym, jak w dwóch ostatnich pojedynkach nie zanotowali wygranej, zremisować chociażby z Ufą. Z tym zespołem byli dużo mocniejszą ekipą pod każdym względem, gdzie tot dominowali przez większość spotkania.

Z pewnością stać samo będzie i w tym meczu, gdzie to podopieczni Semaka zdominować swoich rywali. Gospodarze niewątpliwe mają kim straszyć swoich rywali, ponieważ liderem jest Dzuyba, który to ma jedenaście bramek na swoim koncie i dziewięć asyst. Poza tym szansę na grę od pierwszej minuty mają chociażby Azmoun, czy Ozdoev, których również stać na strzelenie bramki w tym meczu.

Typ dnia - 14 marca [sobota]
STS bonus bez wpłaty własnej

Tak dobrze nie wiedzie się drużynie Sochi. Po dosyć sensacyjnym remisie z CSKA w ostatniej kolejce przegrali z Sochi 2-0. Podczas tamtego starcia nie mieli zbyt dużo do powiedzenia, ponieważ przez całe spotkanie oddali zaledwie try celne strzały.

Jednak ta drużyna od początku sezonu na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo. przede wszystkim w ofensywie, gdzie to w jedenastu meczach strzelili dziewięć bramek, a jest to jeden z najgorszych wyników w całej lidze.

Mecze bezpośrednie przemawiają zdecydowanie za zespołem Zenitu, który to wygrał wszystkie ostatnie pięć spotkań i z pewnością ta ekipa będzie chciała dzisiaj sięgnąć po kolejne trzy punkty. A trzeba przyznać, że wszystkie atuty gospodarze mają po swojej stronie.

Spotkanie Zenit – Ural można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Zenit – Ural11.30BetClic

0 / 5. Ocen: 0