Czas na spotkania ćwierćfinałowe podczas 1/8 finału Pucharu Włoch. Pierwsze wtorkowe spotkanie będzie to rywalizacja pomiędzy Napoli z Perugią. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraniem swojego meczu.

Napoli – Perugia :Typ i analiza

Napoli – Perugia :Typ i analiza

Warto jest podkreślić, że na tym etapie rozgrywek nie ma rewanży, czyli mówiąc dokładnie przegrywający odpada. Napoli pod każdym względem jest znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali i jeśli nie zlekceważą przeciwnika to nie powinni mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem wygranej.

Owszem obecny sezon w wykonaniu Napoli nie jest najlepszy, ale taki mecz jak ten wręcz musza wygrać i to bardzo pewnie. Tym bardziej, że Perugia nie powinna postawić trudnych warunków, ponieważ ten zespół ma swoje również problemy. Fakt, że goście wygrali zaledwie jeden mecz w ostatnich pięciu starciach jest tego najlepszym dowodem.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Napoli pod względem możliwości piłkarskich, potencjału czy doświadczenia jest zdecydowanie lepszym zespołem od swoich rywali. Grając w dodatku na własnym obiekcie powinni to tylko potwierdzić” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Podopieczni Gattuso podczas ostatniego pojedynku mieli całkiem dobre momenty z Lazio i mogli zdobyć tam minimum jeden punkt. Jednak ostatecznie przegrali. Dzisiaj nie mogą sobie gospodarze pozwolić na przegraną z tak przeciętnymi zespołem. Poza tym mają dobrą okazję do zaliczenia dobrego występu.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Perugia grając nawet na poziomie Serie B ma ogromne problemy z wygrywaniem spotkań. Poza tym gra w defensywie pozostawia wiele do życzenia. W każdym z ostatnich pięciu starć wyjazdowych tracili przynajmniej po jednej bramce.

Przebieg tego pojedynku nie jest trudny do przewidzenia, ponieważ gospodarze będą tutaj przeważać od pierwszej minuty. I jeśli ekipa z Neapolu nie zlekceważy rywali i zagra na swoim poziomie to powinna pewnie zainkasować komplet punktów.

Spotkanie Napoli – Perugia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Napoli – PerugiaNapoli – 11.55BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów