Czas na pierwsze spotkania w piątej kolejki ligi białoruskiej. W czwartek 16 kwietnia o kolejne punkty w tym sezonie powalczą w meczu bezpośrednim zespoły Eniergietyk-BDU z FK Haradzieja. Niewątpliwie faworytami tego pojedynku są gospodarze, których stać na komplet punktów.

Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja: Typ i analiza

Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja: Typ i analiza

Pomimo, że dorobek punktowym obu tych ekip jest całkowitym dobry, ponieważ wynosi odpowiednio dziewięć i, że lepiej do tej pory prezentowaliście piłkarze Eniergietyk-BDU.

Gospodarze wygrywali z FC Mińsk, Ruch Brześć, a także BATE. Podczas tych pojedynków nie mieli większych problemów ze stwarzaniem sytuacji bramkowych, a co najważniejsze potrafili trafić do bramki swoich przeciwników sześć punktów. To trzeba podkreślić.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Obecnie w ofensywie najlepszym zawodnikiem gospodarzy jest Jakhshibaev, który ma trzy trafienia na swoim koncie i tym samym jest najskuteczniejszym piłkarzem całej ligi. Jednak na pewno nie można zapominać jeszcze o takich piłkarzach jak Bakic, Mirshnkov, czy też Tweh, którzy podczas tego pojedynku powinni również dać się we znaki rywalom.

Ekipa gospodarzy dużo lepiej radzi sobie od gości. Z pewnością od pierwszej minuty będą przeważać w tym starciu i tym samym walczyć o komplet punktów” – pisze typer portalu typersi.net

Goście śmiało można powiedzieć, że podczas tego pojedynku będą nastawieni na defensywę. Od początku sezonu ta ekipa preferuje, taki styl gry, czyli najpierw zabezpieczają „tyły”, a później dopiero szukają swoich szans z „przodu”.

Przyjezdni mają na koncie strzelone dwie bramki, które strzelili w dodatku podczas dwóch ostatnich pojedynków z Biełszyną oraz Dynamo Mińsk. Były to przecież drużyny, które zajmują miejsca w strefie spadkowej lub tuż na dnia, więc takie wygrane w żadnym wypadku nie robią wrażenia.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Poza tym w kolejnych starciach przegrali z Witebskiem oraz Soligrskiem, które to trzeba zaznaczyć, że są sklaryfikowane znacznie niżej od swoich rywali w ligowej tabeli.

Reasumując, gospodarze do tej pory prezentowali się znacznie lepiej od rywali. Poza tym ich styl gry jest dużo lepszy od zespołu FK Haradzieja i jeśli nie zlekceważą tutaj rywali i zagrają na swoim poziomie to spokojnie stać ich na zwycięstwo.

Spotkanie Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Eniergietyk-BDU – FK Haradzieja11.82BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów