Dzisiejszej nocy czasu polskiego, tj. 16/17 stycznia zostanie rozegranych pięć pojedynków w NBA. Jedno z tych spotkań to rywalizacja na hali Fiserv Forum, w którym to meczu zmierza się ekipy Milwaukee Bucks i Boston Celtics.

Darmowy typ z NBA

Darmowy typ z NBA

Obie drużyny zajmują czołowe miejsca na wschodzie, ale trudno spodziewać się, żeby Boston tutaj był wstanie sporo namieszać gospodarzom. Bucks są w gazie wygrali cztery ostatnie pojedynki, w których to ogrywali GSW, Kings, Portland oraz NY Knicks.

Podczas tych pojedynków zawodnicy Milwaukee nie mieli najmniejszych problemów z zdobyciem co najmniej stu punktów. Mało tego w ofensywie są zdecydowanie najlepszym zespołem na wschodzie. Zdobyli łącznie ponad 5000 punktów, a żadna inna ekipa nie jest wstanie im dorównać.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Legalny bukmacher Betclic – darmowy kod promocyjny na bonus

Celtowie natomiast nie są w swojej najlepszej dyspozycji. Wygrali zaledwie dwa z pięciu ostatnich pojedynków. Wczoraj w dodatku musieli uznać wyższość Detroit i to bardzo wyraźnie 103 – 116.

Dzisiejszy mecz Boston rozegra na wyjeździe, a bilans tego zespołu poza własną halą to jedenaście zwycięstw i osiem porażek. Za gospodarzami również przemawia bilans spotkań bezpośrednich. Bucks wygrali cztery z ostatnich pięciu pojedynków z Celtami.

Spotkanie Napoli – Perugia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Milwaukee Bucks – Boston CelticsMilwaukee Bucks – 4.51.55BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów