Ostatnie sobotnie spotkanie w lidze białoruskiej będzie to rywalizacja pomiędzy zespołami BATE z Żodzino. Nie da się ukryć, że obie ekipy liczą tutaj na komplet punktów. To wszystko sprawia, że zapowiada się ciekawe spotkanie.

BATE – Żodzino: Typ i analiza

BATE – Żodzino: Typ i analiza

BATE po dosyć przeciętnym początku sezonu w swoim wykonaniu podczas ostatnich pojedynków radzzi sobie całkiem przyzwoicie, ponieważ pokonywali takie takie zespoły jak Ruch Brześć i FC Mińsk.

Przede wszystkim gospodarze tego spotkania w ostatnich meczach zaczęli grać na dobrym poziomie w ofensywie. Nie mieli żadnych problemów ze swarzeniem sobie sytuacji brakowych, które zresztą potrafili zamienić na bramki.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Jednak nie da się ukryć, ze BATE pod względem potencjału zdecydowanie przewyższają swoich rywali. Gospodarze to jedna z czołowych drużyn w lidze, która za cel ma Mistrzostwo Białorusii. Patrząc na skład personalny gospodarzy to niewątpliwie spore problemy rywalom powinni sprawić Dragun, Nastić, Saroka, czy Nekhajcik.

„BATE widać, że po przeciętnym początku sezonu w ostatnich meczach spisuje się coraz lepiej. Dwa zwycięstwa podczas minionych kolejek dały im na pewno większą pewność siebie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Nie można jednak odebrać tego, że drużyna Żodzino radzi sobie przeciętnie. Ten zespół od poctząku sezonu zgromadził na swoim koncie dziewięć punktów. Udawało im się pokonywać Biełszynę, Szachcior, oraz Emiergietyk.

Owszem może na papierze te dwie ostatni drużyny nie są ekipami do bicia”. Jednak trzeba podkreślić, że Szachcior pomimo swojego sporego potencjału prezentuje się bardzo słabo. Natomiast drużyna Emiergietyka po dwóch zwycięstwach znacząco obniżyła swoje „loty”.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Patrząc na rezultaty osiągane przez ekipę przyjezdnych trzeba jednak podkreślić, że mają spore problemy w ofensywie. Fakt, że strzelili do tej pory w zaledwie jednym meczu więcej niż dwie braki to najlepiej pokazuje.

Reasumując, BATE chyba najgorszy okres gry ma już za sobą. Radzą sobie coraz lepiej. Patrzą cna ich potencjał podczas tego spotkania spokojnie stać ich na zwycięstwo. A trzeba podkreślić, ze w ostatnich latach BATE regularnie punktowało z zespołem Żodzino.

Spotkanie BATE – Żodzino można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
BATE – Żodzino11.44BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów