Czas na zmagania w rozgrywkach European Master w grze League od Legends. Jedno z pierwszych spotkań, jakie zostanie rozegrane w środę 22 kwietnia będzie to rywalizacja pomiędzy Movistar Riders z Schalke 04. Zdecydowanymi faworytami tego pojedynku są Ci drudzy, którzy nie powinni mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Movistar Riders – Schalke 04: Typ i analiza

Movistar Riders – Schalke 04: Typ i analiza

O drużynie Movistar Riders ciężko jest coś powiedzieć, ponieważ dopiero ona rozpoczyna grę w swoim składzie. W związku z tym można być pewnym, że będzie dla nich niezwykle ciężko nawiązać walkę z dużo mocniejszym zespołem, jakim jest drużyna Schalke.

Drużyna Schalke nie tak dawno występowała na w European Championship, gdzie to ostatecznie zmagania zakończą na ósmy miejscu. Nie udało się temu zespołowi awansować do kolejnej rundy, ale trzeba nadmienić, że w ostatnich meczach prezentowali się bardzo dobrze.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Zanotowali, bowiem cztery z pięciu zwycięstwa, więc z pewnością teraz będą chcieli po raz kolejny z dobrej strony się popisać i zanotować wygraną. Tym bardziej, że udawało im się pokonywać, takie zespoły, jak m.in. Rogue, oraz Misfits.

Poza tym Schalke wraz z zespołem k1ck e. C. zaliczani są do głównych faworytów, aby wygrać rozgrywki w grupie C. Chcąc myśleć o awansie na pewno, takie spotkania muszą wygrywać i to bardzo.

Spotkanie Movistar Riders – Schalke 04 można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Movistar Riders – Schalke 0421.30BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów