Typ dnia – 24 października (sobota)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W sobotę 24 października zostaną rozegrane trzy pojedynki w PKO Ekstraklasie. Jedno z tych starć będzie miało miejsce w Szczecinie, a tam miejscowa Pogoń o ligowe punkty powalczy z Legią Warszawa. Owszem Wojskowi nie znajdują się w swojej najlepszej dyspozycji, ale śmiem twierdzić, ze podczas tej rywalizacji są wstanie zdobyć komplet punktów.

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa Typy i analiza

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa Typy i analiza

Na pewno nastroje w Legii w ostatnich tygodniach nie są zbyt dobre. Odpadniecie z europejskich pucharów sprawilo spory problem przede wszystkim dla finansów tego klubu. To wszystko sprawia, że w tym sezonie ma Legia zdobyć Mistrzostwo Polski i Puchar Polski.

Oszem możliwości na to Wojskowi jak najbardziej mają, ale i również potencjał. Jednak chcąc to osiągnąć to regularnie muszą punktować podczas swoich pojedynków. W dwóch ostatnich starciach podopieczni Michniewicza zdobywali komplet punktów.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Najpierw okazali się lepsi od Zagłębia, zaś w tygodniu pokonali Śląsk Wrocław. Jednak cały czas Wojskowi mają problemy ze skutecznością. Pokazują to również ostatnie mecze. Bowiem w starciu z Śląskiem podopieczni Michniewicza stworzyli sobie dwadzieścia sytuacji bramkowych, ale oddali zaledwie trzy celne strzały!!

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

A przeciez trzeba przyznac, że mają kim straszyć swoicch rpzeciwników, ponieważ wręcz na każdej pozycji mają czołowych piłkarzy w lize. Mowa przecież o takich zawodnikach, jak Pekhart, Gvilla, Karbownik, Luqinhas, czy Wszołka.

Piłkarze z Warszawy na pewno nie mogą zlekceważyć drużyny Pogoni, która można powiedzieć z meczu na mecz gra coraz lepiej. Fakt, że nie przegrali żadnego z czterech ostatnich pojedynków jest tego najlepszym dowodem.

Chociaż gra tej drużyny cały czas jeszcze pozostawia wiele do życzenia. Chociaż śmiem twierdzić, ze podczas tego pojedynku z pewnością będą chcieli oddać pole gry Legii, a sami skupią się na defensywie i szukaniu swoich szans z kontry. Podobnie zresztą było w rywalizacji pomiędzy z Lechią Gdańsk. Wówczas oddali pole gry rywalom, a sami skupili się na grze z kontry.

Reasumując, jednak to właśnie Legia ma więcej autów. Zaczynając od doświadczenia, potencjału, a kończąc na klasie piłkarzy. Poza tym Wojskowi nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów chcąc walczyć o Mistrzostwo.

MeczTypKursBukmacher
Pogon – LegiaDNB Legia1.44STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia – 24 października (sobota) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj