Spotkanie pomiędzy New York z Toronto śmiało można powiedzieć, że ma tylko jednego faworyta. Są rzecz jasna nim przyjezdni, a jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje tutaj kwestią otwartą.

New York – Toronto: Typ i analiza

New York – Toronto: Typ i analiza

Obie drużyny znajdują się po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze sklasyfikowani są na trzynastej pozycji, zaś ich najbliżsi rywale zajmują trzecie miejsce.

Obecna dyspozycja również wyraźnie jednostronna. Bowiem koszykarze Toronto wygrywali wszystkie ostatnie swoje pięć spotkań, w których to kolejno ogrywali Oklahomę, Washington Wizards, Minnesotę, Atalantę i Philadelphia 76ers. W tym samym okresie zespół Toronto wygrał zaledwie jeden mecz, w których pokonał również bardzo słabo spisującą się drużynę Cleveland.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Toronto jest jednoznacznym faworytem pojedynku z New York. Wszystko przemawia za tym zespołem i jak nie będzie żaden niespodzianki to Raptors wygrają bardzo pewnie” – pisze typer portalu typydnia.pl

Widać, że ekipa gości się rozpędziła. Idą od zwycięstwa do zwycięstwa i trudno spodziewać, że aby podczas tego pojedynku się zatrzymali. W dodatku wygrywali bardzo przekonująco podczas swoich starć i tą dyspozycję będą chcieli również potwierdzić w tym meczu.

Gospodarze grają bardzo słabo od dłuższego czasu, a brak zwycięstw w każdym z ostatnich pojedynków jest tylko najlepszym tego dowodem. Poza tm będą musieli poradzić sobie bez Berretta, który jest kontuzjowany.

Legalny bukmacher Betclic – darmowy kod promocyjny na bonus

Osiem ostatnich spotkań wygrała ekipa Toronto i podczas dzisiejszego meczu również ta drużyna powinna bez większych problemów okazać się lepsza.

Spotkanie New York – Toronto można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
New York – TorontoNew York – 3.51.42BetClic
New York – Toronto New York – 5.51.61BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów