Typ dnia – 27 września (piątek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Na piątek 27 września zaplanowano jedno spotkanie w PKO Ekstraklasie, gdzie to Korona Kielce podejmie na własnym obiekcie Śląsk Wrocław. Obie ekipy zawodzą podczas ostatnich spotkań i liczą wreszcie na przełamanie.

Korona Kielce – Śląsk Wrocław: Typ i analiza

Korona Kielce – Śląsk Wrocław: Typ i analiza

Korona cały czas jest bez zwycięstwa. Mają ogromne problemy zarówno w ofensywie jak i defensywie. Rywale strzelają im cały czas bramki. Widać, że linia defensywa nie stanowi kolektywu. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że w każdym z ostatnich pięciu pojedynków tracili minimum po jednej bramce.

Z drugiej strony Korona ma ogromną problemy ze strzeleniem bramki. Jest to problem tego zespołu od początku sezonu. Piłkarz3 Korony jak nawet stworzą sobie sytuację bramkową to już mają ogromne problemy z zakończeniem jej celnym strzałem. W pięciu ostatnich meczach oddali zaledwie jeden celny strzał.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Korona zawodzi od dłuższego czasu. Zmiana trenera tej ekipie nic nie dała. Śląsk natomiast nieco obniżył loty w ostatnim czasie. Jednak trzeba powiedzieć, że ekipa z Wrocławia znacznie częściej punktuje do swoich przeciwników” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Śląsk ma problemy w ostatnim czasie z wygraniem swojego spotkania. W dodatku do tego pojedynku przystąpi ten zespół mocno podrażniony przegraną z Widzewem w Pucharze Polski. Mimo wszystko gra zespołu Śląska wygląda zdecydowanie lepiej przede wszystkim w ofensywie, gdzie regularnie tafią do bramki swoich przeciwników.

Pod względem kadrowym lepszą ekipą wydają się przyjezdni, gdzie to od pierwszej minuty powinni zagrać tacy piłkarze jak Chrapek, Pich, Płacjta czy Musonda, którzy powinni poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

Betfan zakład bez ryzyka i bonus do 3000 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Korona nieco poprawiła grę po przyjściu nowego trenera, ale jak widać, ciężko uwierzyć, żeby ten zespół zaczął prezentować się zbyt wybornie w najlepszym czasie. Wyniki w lidze czy też odpadniecie z Pucharu Polski jest tego najlepszym dowodem. Mimo, że Śląsk w ostatnim czasie nie wygrywał to trudno jest uwierzyć, żeby ten zespół przegrał ten pojedynek.

Spotkania Korona Kielce – Śląsk Wrocław można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Korona Kielce – Śląsk Wrocławx21.48STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia – 27 września (piątek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj