Jedna z najsłabszych drużyn w całej angielskiej Premier League drużyna Norwich podejmie na własnym obiekcie Tottenham. Trudno spodziewać się tutaj innego rezultatu niż wygrana gości.

Norwich- Tottenham: Typ i analiza

Norwich- Tottenham: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że obie drużyny znajdują się obecnie po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Norwich z dorobkiem dwunastu punktów zamyka ligową tabelę w Premier League. Warto jest podkreślić, że Kanarki w ostatnich pięciu starciach wywalczyli zaledwie jeden punkt.

Tottenham natomiast radzi sobie dużo lepiej. Obecnie ta drużyna zajmuje piąte miejsce mając dwadzieścia dziewięć punktów. Koguty w ostatnich czterech meczach zanotowali trzy wygrane i raz przegrali.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Przyjezdni jak zagrają na własnym poziomie to nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej, ponieważ łatwiejszego rywala już nie mogą mieć” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Trzeba przyznać, że Koguty chcąc walczyć o TOP 4 to podczas takich spotkań muszą zdobywać komplet punktów i to bez żadnych większych problemów. Wszystkie aspekty czysto piłkarskie goście mają tutaj za sobą, a pozostaje im tylko to potwierdzić na boisku.

Na pewno dużo będzie zależało od Aliego podczas tego starcia. Dele w ostatnich tygodniach prezentuję się w bardzo dobrej dyspozycji, a przede wszystkim w ofensywie, bowiem potrafi wykreować bardzo dobre akcje bramkowe.

betfan kod promocyjny

Owszem Kanarki są wstanie sprawić niespodziankę i urwać punkty wyżej notowanej drużynie. Jednak patrząc na ich obecną dyspozycję, wyniki, czy chociażby personalia to ciężko jest uwierzyć, żeby mogliby postawić trudne warunki rywalom.

Reasumując, jeśli podopieczni Mourinho nie zlekceważą swoich przeciwników i zagrają na swoim poziomie o nie powinni mieć najmniejszych problemów z zanotowaniem wygranej.

Spotkanie Norwich- Tottenham można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Norwich- Tottenham21.73BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów