Typ dnia 28 stycznia (wtorek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Czas na wyjątkową noc z NBA. Po tym jak zginął wczoraj Kobe Bryant na pewno nie zabraknie wzruszających momentów przed dzisiejszymi meczami. Jednak wracając do pojedynków. Wybrałem spotkanie pomiędzy Miami z Orlando. Faworytami tego spotkania wydają się być gospodarze, którzy spokojnie powinni zanotować wygraną.

Pewniaki z Australian Open

Pewniaki z Australian Open

Miami obecnie zajmuje trzecie miejsce na wschodzie i na pewno ma spore szanse jeszcze na zajęcie drugiego miejsca na koniec rundy zasadniczej. Magicy nie są już w tak dobrym położeniu. Obecnie zajmują siódme miejsce i z pewnością do końca rundy zasadniczej będą walczyć o playoffy.

Dodatkowo nastroje w zespole gości nie są zbyt dobre. Bowiem zaledwie jedna wygrana w pięciu pojedynkach jest tego najlepszym dowodem. Wczoraj ta drużyna przegrała z Los Angeles Clippers 97-112 i to na własnej hali. Na wyjazdach koszykarze Orlando spisują się od dłuższego czasu przeciętnie. Wynik ośmiu wygranych i piętnastu porażek jest tego najlepszym dowodem.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Miami owszem w ostatnich meczach nie zachwycało. Jednak mieli kilka dni na odpoczynek i przygotowaniem się do tego spotkania co niewątpliwie powinno być ich sporym atutem” – pisze ekspert portalu betonline.net.pl

Magicy ostatni swój pojedynek rozegrali w sobotę, a przegrali wówczas z Los Angeles Clippers pięcioma punktami. Wcześniej wręcz „wymęczyli” wygrane nad Sacremento oraz Washingtonem.

Legalny bukmacher Betclic – darmowy kod promocyjny na bonus

Jednak kilka dni odpoczynku, przygotowanie się w spokoju do najbliższych pojedynków powinno być ich sporą tutaj przewagą. Poza tym grają na własnej hali, a w tym sezonie wygrali u siebie dwadzieścia razy i tylko dwukrotnie przegrywali.

Poza tym względem jakości gry dużo lepiej wyglądają od swoich rywali co na pewno powinno być ich sporym dodatkowym atutem przed tym meczem. Poza tym ekipa z Miami będzie chciała zrewanżować się za spotkania z początku stycznia, gdzie przegrali na wyjeździe 105-85.

Spotkanie Miami Heat – Orlando można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Miami Heat – Orlando11.411BetClic
Miami Heat – Orlando Miami Heat – 3.51.61BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia 28 stycznia (wtorek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj