Spotkanie pomiędzy Cleveland Cavaliers z New York Knicks śmiało można powiedzieć, że jest to pojedynek dwóch ekip z dolnej części tabeli na wschodzie. Jednak nieco to wszystko lepiej wygląda po stronie gości i to ich typuje tutaj na zwycięzców.

Darmowe pewniaki z NBA za darmo

Darmowe pewniaki z NBA za darmo

Gospodarze obecnie zajmują czternaste miejsce w tabeli. Goście mają obecnie nieznaczną przewagę nad rywalami. Jednak to właśnie ekipa Knicks nieco lepiej radziła sobie podczas ostatnich pojedynków.

STS bonus bez wpłaty własnej

Poza tym goście do tego pojedynku przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, ponieważ wczoraj pokonali Indianę i to na wyjeździe 92:85. Teraz będą chcieli pójść za ciosem i sięgnąć po kolejne zwycięstwo.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Ekipa Cleveland Cavaliers do tego pojedynku przystąpi na pewno nieco podłamana ostatnimi rezultatami. W szczególności niedzielnym meczem, w którym to przegrali z GSW blisko dwudziestoma punktami” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Gospodarze natomiast podczas trzech ostatnich pojedynków za każdym razem przegrywali, a musieli uznać wyższość kolejno Pelicans, Toronto oraz GSW.

Warto jst również podkreślić, że goście do tego meczu będą mieli tutaj przewagę nad rywalami ponieważ wygrali dwa ostatnie bezpośrednie pojedynki, w których to wygrywali z Cavs i to bardzo wyraźnie.

Spotkanie Cleveland Cavaliers – New York Knicks można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Cleveland Cavaliers – New York Knicks22.03BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów