Walcząca o wygranie rundy zasadniczej drużyna Zug w sobotę zmierzy się na własnym lodowisku z zespołem Davos. Można powiedzieć, że musiałoby dojść do sporej niespodzianki, żeby gospodarze stracili tutaj punkty.

Ekipa Zug zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Niewątpliwie liczą na wygranie rundy zasadniczej. Ten sukces spokojnie są wstanie osiągnąć, ale muszą regularnie zdobywać punkty. Ponieważ przewaga nad drugim zespołem wynosi zaledwie dwa oczka.

Dodatkowe korzyści w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - zobacz ofertę nowych promocji

Podczas tego pojedynku będą mieli dobrą okazje, żeby nieco poprawić bilans spotkań na własnym lodowisku, gdzie to wynosi on dziewięć wygranych i pięć porażek. A trzeba przyznać, że spokojnie stać ten zespół na dużo lepsze rezulataty. Do tego pojedynku z pewnością przystąpią w dobrych nastrojach, ponieważ wygrali cztery z pięciu konfrontacji ligowych.

Wyniki 6-2 z Ambri-Protta oraz 5-1 z Rapperswil są tego najlepszym dowodem. A przecież przyjdzie zmierzyć się im z zespołem, który w defensywie prezentują się najsłabiej z wszystkich ekip. W dodatku gospodarze mają kim atakować swoich rywali: Martschini, Suri, McIntyre czy Roe. Są to hokeiści, którzy powinni znacząco zagrozić przejezdnym.

Zespół Davos obok drużyny Rapperswil są to dwa najsłabsze zespoły w lidze. Hokeiści zespołu Davos z pewnością mają już w głowach playoffy o utrzymanie się w lidze, ponieważ spadek w tabeli im nie grozi, a także poprawienie pozycji jest wręcz niemożliwe.

Jak zobaczymy na pojedynki Davos na wyjazdach to co ciekawe zdobywają więcej punktów niż na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali solidarnie po siedem wygranych i tyle samo porażek. Jednak obecna forma nie jest ich najlepsza. Ponadto gospodarze na przestrzeni roku odpoczywali, gdzie ekipa Davos grała w Pucharze Spanglera. Nic wybitnego tam nie pokazali, ponieważ regularnie ponosili porażki.

Możliwości znacznie większe mają gospodarze, gdzie w dodatku ten mecz rozegrają na własnym lodowisku. Jak nie zlekceważą rywali to nie powinni mieć zbyt dużych problemów z zanotowaniem wygranej.

MeczTypKursBukmacher
Zug – Davos11.55LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów