Czas na spotkania trzydziestej kolejki niemieckiej Bundesligi. Do jednego z sobotnich spotkań dojdzie na Red Bull Arena, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą zespoły RB Lipsk i Podebornem. Ameryki chyba nie odkryję twierdząc, że zdecydowanymi faworytami tego starcia na pewno są gospodarze.

Lipsk – Paderborn: Typ i analiza

Lipsk – Paderborn: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że jest to pojedynek dwóch ekip, które znajdują się po dwóch odmiennych stronach w ligowej tabeli. Gospodarze z dorobkiem pięćdziesięciu ośmiu punktów na swoim koncie sklasyfikowani są na trzeciej lokacie. Zespół Padrbonu natomiast zajmuje ostatnie miejsce mając zaledwie dziewiętnaście punktów.

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest wyraźna na korzyść gospodarzy. Zespół Lipska posiada zdecydowanie większy potencjał, możliwości, czy też klasę piłkarzy. Poza tym nie da się ukryć, że chcąc myśleć o zajęciu czołowych miejsc na koniec sezonu, to takie mecze, jak ten z sobotni muszą wygrywać.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Jeśli ekipa Lipska zagra na swoim poziomie to można powiedzieć zdecydowanie, że nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Trzeba przyznać, że ekipa Paderborn od początku sezonu odstaje od resztki stawki i nie da się ukryć, że zasłużenie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W dodatku ta ekipa nie przystąpi w zbyt dobrych humorach do tego starcia. Bowiem przed tygodniem przegrali i to na własnym obiekcie z BvB, aż 6-1.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Zespół z Signal Iduna Park „obdarzył” wszystkie błędy gospodarzy w obronie. Ciężko się spodziewać tego, żeby nagle mogli zaprezentować się dużo lepiej. Tym bardziej, że również rywal jest bardzo wymagający. Poza tym gospodarze tego starcia również mają kim straszyć swoich przeciwników. Bowiem w swoich szaragach mają chociażby gwiazdę Bundesligi – Wernera, który strzelił już dwadzieścia pięć bramek. Poza tym szansę na grę również powinni trzymać Sabitzer, Schick czy Nkunku.

Reasumując, ekipa Lipska po wznowieniu rozgrywek gra w kratkę. Chociaż nie da się ukryć, że podczas tego spotkania powinni gospodarze nie mieć żadnych problemów z wygraną. Jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Spotkanie Lipsk – Paderborn można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Lipsk – PaderbornLipsk – 1.51.45BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów