Jedno z dzisiejszych spotkań NHL zostanie rozegrane na lodowisku Prudential Center, w którym to pojedynku zmierzą się drużyny New Jersey Devils z St. Louis Blues. Nie da się ukryć, że faworytem tego pojedynku są przyjezdni, których spokojnie stać na zwycięstwo.

Darmowe pewniaki z NHL

Darmowe pewniaki z NHL

Goście rają i wygranie rundy zasadniczej, którzy zajmują pierwsze miejsce w konferencji zachodniej, ale daje im to dwa oczka przewagi nad drugim zespołem. Gospodarze natomiast z dorobkiem sześćdziesięciu czterech punktów.

Patrząc na obecną dyspozycję to również dużo lepiej wygląda po stronie gości. Ekipa St. Louis Blues wygrała wszystkie ostatnie pięć spotkań. Nieco gorzej wiodło się zespołowi Devils, którzy to wygrali dwa z pięciu spotkań.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Pod każdym względem dużo lepszym zespołem są goście, którzy znajdują się w bardzo dobrej dyspozycji. Jeśli hokeiści drużyny St. Louis nie lekceważą rywali to nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Głównym problemem gospodarzy od dłuższego czasu jest ofensywa. Na zachodzie jedynie od drużyny New Jesrsey mniej bramek strzeliła drużyna Detorit Red Wings. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy jest Palmieri. Dużo lepiej to wszystko to wygląda po stornie drużyny gości, ponieważ tacy zawodnicy jak Pietrangelo, Schwart, Schenn, O’Reilly czy Perron spokojnie stać na zdobycie punktów.

betfan kod promocyjny

Również obrona nie jest mocną stroną gospodarzy. Jednak niewątpliwe ciężkie czeka w tym meczu zadanie gospodarzy, ponieważ goście nie mają najmniejszych problemów z trafieniem bramek. Bowiem ekipa St. Louis w ostatnim czasie strzela minimum po trzy bramki w każdym meczu.

Mecze bezpośrednie również przemawiają za drużyną St. Louies, którzy to wygrali wszystkie ostatnie pięć spotkań. Obecnie ostatni mecz te drużyny zgrały blisko miesiąc temu. Wówczas mecz wygrała drużyna Blues 3-0. I również podczas dzisiejszego pojedynku przyjezdni powinni zanotować wygraną.

Spotkanie New Jersey Devils – St. Louis Blues można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
New Jersey Devils – St. Louis BluesDNB 21.56BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów