Typ dnia – 7 styczeń (poniedziałek) – CSK VVS – Toros Neftekamsk

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W poniedziałek zostaną rozegrane cztery spotkania w lidze rosyjskiej hokeja na lodzie VHL. Jedno z nich to konfrontacja pomiędzy CSK, a Toros Neftekamsk. Chyba trudno jest uwierzyć, żeby mogłoby dojść do innego wyniku niż wygrana gości.

Ekipa CSK zajmuje obecnie odległe, bo dziewiąte miejsce mając trzydzieści dziewięć punktów. Celem tego zespołu niewątpliwie jest wywalczenie sobie prawa gry w playoffach. Strata tego zespołu do szesnastej drużyny wynosi zaledwie cztery punkty.

Jednak o powiększenie swojego dorobku punktowego podczas tego pojedynku na pewno nie będzie łatwo. Ponieważ zespół Toros jest to czołowa drużyna w lidze. A dokładnie jest sklasyfikowana na czwartej pozycji z dorobkiem pięćdziesięciu dziewięciu punktów. Warto jest podkreślić, że mają stratę zaledwie pięciu oczek do lidera.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jak zobaczymy na obecną dyspozycję tych zespołów to zdecydowanie przemawia on za gospodarzami, którzy wygrali cztery z pięciu ostatnich pojedynków. W tym samym czasie hokeiści ekipy CSK wygrali tylko dwa.

Na pewno gospodarze będą musieli przygotować się tutaj na ataki przejezdnych, którzy regularnie strzelają gole. Grając nawet podczas spotkań wyjazdowych. Można powiedzieć, ze będzie to już piąty pod rząd mecz zespołu Toros na wyjeździe, ale trzy z czterech wcześniejszych pojedynków wygrywali.

Atut własnego lodowiska można powiedzieć mie będzie dużą przewagą ekipy CSK. Ponieważ ciężko znaleźć w tym zespole zawodnika, który prezentowałby wysoki poziom. Jedynie Ugolnikov wychodzi ponad szereg. Jednak jego bilans dziesięciu bramek i czternastu asyst nie przekonuje.

Tym bardziej, że goście w swoim składzie maja drugiego zawodnika w klasyfikacji kanadyjskiej ligi Baranova, który nie raz prowadził swój zespół do wygranej. A przecież w składzie mają jeszcze takich zawodników jak Chemov czy Golovanov, którzy powinni poprowadzić swoją drużynę do wygranej.

Również doświadczenie jak i możliwości przemawiają za przejezdnymi. Spotkania bezpośrednie również na korzyść ekipy Toros. Oba te zespoły grały ze sobą trzykrotnie w ostatnich latach i za każdym razem górą była ekipa Toros. Wszystko sprawia, ze trudno jest uwierzyć, że może paść tutaj inny wynik niż wygrana gości.

MeczTypKursBukmacher
CSK VVS – Toros Neftekamsk21.40
etoto

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typ dnia – 7 styczeń (poniedziałek) – CSK VVS – Toros Neftekamsk Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Portugalia – Szwajcaria: Typy, kursy, zakłady 6.12.2022

Spotkanie kończące zmagania 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Naprzeciw siebie staną dwie reprezentacje z Europy, więc w Ćwierćfinale...

Typy na dzisiaj