Pierwsze niedzielne spotkanie w PKO Ekstraklasie obędzie się w Kraków, a dokładnie przy Kałuży. O ligowe punkty powalczą tam miejscowa Cracovia z zespołem Rakowa Częstochowa.

Cracovia – Raków: Typ i analiza

Cracovia – Raków: Typ i analiza

Nie da się ukryć, że faworytami tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć zbyt większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa. Pasy cały czas znajdują się w czołówce

Obecnie gospodarze zajmują czwarte miejsce mając trzydzieści punktów na swoim koncie. Ekipa Rakowa natomiast mając dwadzieścia pięć punktów zajmuje jedenaste miejsce.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Bardzo ważnym czynnikiem podczas tego starcia jest fakt, że obie te drużyny grały ze sobą w czwartkowy wieczór w Pucharze Polski. Po rzutach karnych lepsi okazali się piłkarze Cracovii.

Jednak to właśnie gospodarze będą mieli również przewagę psychiczną nad rywalami. Dodatkowo większe zmęczenie będą odczuwać goście, ponieważ spotkanie pucharowe rozegrali w najmocniejszym składzie. Pasy natomiast przystąpili do tego starcia zmiennikami.

Pasy niewątpliwie są mocniejszą drużyną, a poza tym ich gra jest bardziej przekonująca. Poza tym grają u siebie oraz będą mieli przewagę psychiczną nad rywalem po wygraniu w Pucharze Polski” – pisze ekspert portalu soccerpicks.pl

Poza tym gospodarze na pewno będą chcieli zrewanżować się za ostatnią przegraną w lidze, gdzie to niespodziewanie stracili punkty z ŁKSem. Jednak pod względem organizacji gry, jakości, czy potencjału to dużo lepiej wygląda po stronie gospodarzy.

Zgadza się Raków jest to niewygodny rywal, a w szczególności dla ekip z czołówki. Jednak śmiem twierdzić, że ciężko tej drużynę będzie nawiązać walkę z Cracovią przez cały mecz. Tym bardziej, ze w meczach wyjazdowych grali ostatnio przeciętnie.

betfan kod promocyjny

Reasumując, wszystkie znaki na niebie i ziemi w roli faworyta stawiają tutaj gospodarzy i jeśli podopieczni Probierza zagrają na swoim poziomie to powinni pewnie zdobyć tutaj trzy punkty.

Spotkanie Cracovia – Raków można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Cracovia – Raków11.67BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów