Jedno z czwartkowych spotkań, jakie zostanie rozegran w czwartek 9 kwietnia w Counter – Strike ędzie t pojedynek pomiędzy MAD Lions z FunPlus Phoenix. Faworyt tego spotkania jest tylko jeden jest im drużyna MAD, która nie powinna mieć tutaj zbyt dużych problemów z wygraną.

MAD Lions – FunPlus Phoenix: Typ i analiza

MAD Lions – FunPlus Phoenix: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że obie drużyny dzieli spora różnica klas. Drużyna MAD gra ze sobą już od dłuższego czasu. Poza tym należy do cozłowych drużyn na globie. Obecne jest ta ekipa sklasyfikoana na dziesiątej pozycji. W dodatku podczas ostatnich tygodni zrobiła sproy postęp, ponieważ awansowała o dziesieć miejsc.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Tyle dobrego nie można na pewno powiedzieć o drugim zespole. Bowiem zawodnicy FunPlus Phoenix śmiało można powiedzieć, że dopiero rozpocyznają swoją przygodę w tej drużynie. Najlepszym tego wynikiem jest fakt,że za soba mają cztery rozegrane oficjalne spotkania.

„Różnica pomiędzy tymi zespołami jest niezywkle wyraźna. To wszystko powinno widać w grze, bowiem drużyna MAD powinnien już przeważać od początku rywalizacji” – pisze typer portalu typydnia.pl

Warto jest zaznczyć, że obie te drużyny mierzyły się ze soba w minioną niedzielę. Wóczas drużyna MAD bez najmniejszych problemów wygrała swoje spotkanie w dwóch mapach. W dodatku wcześniej przecież pokonywali chociażby CHAOS oraz c0ntach i to bardzo szybko i pewnie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Owszem również i drużyna FunPlus okazywała się lepsza od tych zespołów, ale styl w jakim to robili w żadnym wypadku nie był zbyt porywający. Dwie wygrane toczyły się na trzech mapach, więc to wszystko najlepiej pokzuje rozmiar tamtych zwycięstw.

Reasumując, drużyna FunPlus dopiero rozpoczyna swoją „przygodę” w tym składzie. Póki co na pewno na pewno jeszcze im daleko do osiagnięć drużyny MAD, która to pod każdym wzgledem jest zdecydowanie mocniejszym zespołem.

Spotkanie MAD Lions – FunPlus Phoenix można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
MAD Lions – FunPlus Phoenix 1 1.33BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów