Typ dnia 9 kwietnia [Czwartek]

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jedno z czwartkowych spotkań, jakie zostanie rozegran w czwartek 9 kwietnia w Counter – Strike ędzie t pojedynek pomiędzy MAD Lions z FunPlus Phoenix. Faworyt tego spotkania jest tylko jeden jest im drużyna MAD, która nie powinna mieć tutaj zbyt dużych problemów z wygraną.

Typ dnia 9 kwietnia [Czwartek]
MAD Lions – FunPlus Phoenix: Typ i analiza

MAD Lions – FunPlus Phoenix: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że obie drużyny dzieli spora różnica klas. Drużyna MAD gra ze sobą już od dłuższego czasu. Poza tym należy do cozłowych drużyn na globie. Obecne jest ta ekipa sklasyfikoana na dziesiątej pozycji. W dodatku podczas ostatnich tygodni zrobiła sproy postęp, ponieważ awansowała o dziesieć miejsc.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Tyle dobrego nie można na pewno powiedzieć o drugim zespole. Bowiem zawodnicy FunPlus Phoenix śmiało można powiedzieć, że dopiero rozpocyznają swoją przygodę w tej drużynie. Najlepszym tego wynikiem jest fakt,że za soba mają cztery rozegrane oficjalne spotkania.

„Różnica pomiędzy tymi zespołami jest niezywkle wyraźna. To wszystko powinno widać w grze, bowiem drużyna MAD powinnien już przeważać od początku rywalizacji” – pisze typer portalu typydnia.pl

Warto jest zaznczyć, że obie te drużyny mierzyły się ze soba w minioną niedzielę. Wóczas drużyna MAD bez najmniejszych problemów wygrała swoje spotkanie w dwóch mapach. W dodatku wcześniej przecież pokonywali chociażby CHAOS oraz c0ntach i to bardzo szybko i pewnie.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Owszem również i drużyna FunPlus okazywała się lepsza od tych zespołów, ale styl w jakim to robili w żadnym wypadku nie był zbyt porywający. Dwie wygrane toczyły się na trzech mapach, więc to wszystko najlepiej pokzuje rozmiar tamtych zwycięstw.

Reasumując, drużyna FunPlus dopiero rozpoczyna swoją „przygodę” w tym składzie. Póki co na pewno na pewno jeszcze im daleko do osiagnięć drużyny MAD, która to pod każdym wzgledem jest zdecydowanie mocniejszym zespołem.

Spotkanie MAD Lions – FunPlus Phoenix można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
MAD Lions – FunPlus Phoenix 1 1.33BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typ dnia 9 kwietnia [Czwartek] Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj