Na poniedziałek 9 marca zaplanowano jedno spotkanie w angielskiej Premier League jedyny mecz, jaki będzie miał miejsce w dniu zostanie rozegrane na King Power Stadium, w którym to starciu dojdzie do rywalizacji pomiędzy Leicester z Aston Villa. Faworytami tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć większych problemów z zanotowaniem wygranej.

Leicester – Brescia: Typ i analiza

Leicester – Brescia: Typ i analiza

Jest to spotkanie dwóch ekip, które sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli. Gospodarze z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów zajmują dziewiąte/ miejsce. Lisy natomiast z do tej pory zgromadzili pięćdziesiąt punktów.

To wszystko sprawia, że obie drużyny walczą o zupełnie ine cele. Lisy chcąc walczyć o Ligę Mistrzów to takie pojedynki, jak te muszą wygrywać. Możliwości mają spore niewątpliwie gospodarze, ale nie mogą sobie pozwolić w takich meczach na stratę punktów. Poza tym jest do obra okazje do tego, żeby Lisy się przełamały, ponieważ ta ekipa nie zanotowała żadnej wygranej w pięciu minionych pojedynkach.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Leicester niewątpliwie przynajmniej o jeden poziom przewyższa swoich rywali. Do tego gospodarze liczy na przełamanie, ponieważ chcąc walczyć o czołowe miejsca, to takie pojedynki jak te muszą wygrywać” – pisze typer portalu darmowepewniaki.pl

Zespół Aston Villi od dłuższego czasu notuje wyniki i to wyraźnie poniżej swoich możliwości. Największym problemem tego zespołu est defensywa. Do tej pory żadna inna drużyna w kicze nie straciła od nich więcej bramek. Jak zobaczymy, nawet na wygrane mecze tego zespołu z Watford oraz zremisowali z Brighton to nie zachowali czystego konta.

STS bonus bez wpłaty własnej

Lisy poza tym mają bardzo dobrą okazję do zrewanżowania się za swój występ sprzed tygodnia, gdzie to z Norwich przegrali 1-0. Był to na tyle zaskakujący wynik, ponieważ podopieczni Rodgers byli dużo mocniejszą ekipą od swoich rywali i to w każdym elemencie.

Reasumując, nie da się ukryć, ze Lisy są zdecydowanie mocniejszym zespołem od swoich rywali pod każdym względem. Również doświadczenie za nimi przemawia. Jednak chcąc walczyć o czołowe miejsca, to takie mecze muszą wygrywać.

Spotkanie Leicester – Brescia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Leicester – Brescia1 1.44BetClic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów