Jedno z sobotnich spotkań w niemieckiej Bundeslidze będzie to rywalizacja pomiędzy Augsburgiem z Borussią Dortmund. Nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytami tej rywalizacji są przyjezdni, którzy nie powinni mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Augsburg – BvB: Typ i analiza

Augsburg – BvB: Typ i analiza

Śmiało można powiedzieć, że różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest bardzo duża. Co najlepiej pokazał poprzedni sezon. Augsburg walczył o utrzymanie się w lidze, zaś zespół BvB toczył zaciętą batalię o czołowe miejsca.

I z pewnością w tej kampanii ekipa BvB wymienia się jako jest jednych z rywali Bayernu do Mistrzostwa Niemiec. Podopieczni Favre, jeśli chcą to osiągnąć to na pewno muszą podczas takich pojedynków zdobywać komplet punktów.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

A trzeba przyznać, że potencjał, możliwości, doświadczenie, czy jakość w grze przemawia za zespołem BvB, ponieważ są minimum o jedną klasę lepsi od swoich przeciwników. Również kadrowo przewyższają rywali, ponieważ szansę na grę od pierwszej nuty mają chociażby Sancho, Halland, czy Reyna, którzy powinni nie raz sprawić problemy rywalom.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Owszem drużyna Augsburga udanie rozpoczęła sezon, ponieważ od wysokiej wygranej nad Unionem Berlin, aż 3-1. Jednak nie chce mi się wierzyć, żeby w tym starciu byliby wstanie znacząco zagrozić rywalom.

Z pewnością gospodarze będą nastawieni na defensywę, bo jeśli pójdą na „wymianę ciosów” z BvB to nie będzie z nich „co zbierać”, ponieważ od ekipa zespół z Signal Iduna Park zaczął grać trójką obrońców sa niezywkle skutecznym zespołem.

Reasumując, wszystkie atuty czysto sportowe przemawiają za drużyna BvB. Augsburg na pewno powalczy tutaj z rywalem, ale trzeba powiedzieć, że nie będziesz nich co zbierać w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Augsburg – Borussia Dortmund21.44STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów