Typ dnia Boulazac vs Chalons – poniedziałek (21 stycznia)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Na poniedziałek zaplanowano dokończenie siedemnastej kolejki we francuskiej LNB. Jedyny mecz jaki zostanie rozegrany to pojedynek pomiędzy Boulazac, a Chalons. Faworytem tego boju są gospodarze, którzy trzeba przyznać, że nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Boulazac obecnie zajmuje jedenaste miejsce. Lecz w razie wygranej mogą wskoczyć na dziesiąte miejsce. Chalons obecnie skalsyfikowane jest na trzynaste pozycji.

Gospodarze na pewno liczą tutaj na atut gry na własnej hali, gdzie to zanotowali pięć wygranych i trzykrotnie ponosili porażkę. Koszykarze Chalons na wyjazdach mają ogromne problemy z zanotowaniem wygranej, gdzie zanotował dwie wygrane i sześciokrotnie ponosili porażkę.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Możliwości znacznie większe maja tutaj gospodarze, którzy w dodatku grają na własnej hali. Do tego spotkania przystąpią w dobrych nastrojach, ponieważ w ostatnim pojedynku nie mieli żadnych problemów z pokonanie Cholet. Kapitalne spotkanie rozegrali Chery i Leslie, którzy zdobyli ponad dwadzieścia punktów. I można być pewnym, że będzie dużo zależało od tej dwójki w tym spotkaniu. Ale z drugiej strony nie można zapominać jeszcze o takich zawodnikach jak de Jong czy Mitchell.

Chalons sprawiło spore niespodzianki w dwóch pojedynkach. Gdzie to dosyć sensacyjnie ograli Strasboug oraz Levallois. Dobrą dyspozycję zaprezentowali w spotkaniach Wright oraz Scott. Chociaż trzeba podkreślić, że kapitalne wychodziły dl nich zawody. Co nie rzucali to trafiło do kosza. Ale wątpliwa sprawa, żeby byli wstanie zagrać kolejny tak dobry pojedynek.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Boulazac – Chalons 1 1.40 Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

W piątek zaczynamy spotkania ćwierćfinałowe w mistrzostwach świata w Ligę Legend. Format niezmieniony od lat, a więc gramy w...

Typy na dzisiaj