Na poniedziałek zaplanowano dokończenie siedemnastej kolejki we francuskiej LNB. Jedyny mecz jaki zostanie rozegrany to pojedynek pomiędzy Boulazac, a Chalons. Faworytem tego boju są gospodarze, którzy trzeba przyznać, że nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Boulazac obecnie zajmuje jedenaste miejsce. Lecz w razie wygranej mogą wskoczyć na dziesiąte miejsce. Chalons obecnie skalsyfikowane jest na trzynaste pozycji.

Gospodarze na pewno liczą tutaj na atut gry na własnej hali, gdzie to zanotowali pięć wygranych i trzykrotnie ponosili porażkę. Koszykarze Chalons na wyjazdach mają ogromne problemy z zanotowaniem wygranej, gdzie zanotował dwie wygrane i sześciokrotnie ponosili porażkę.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Możliwości znacznie większe maja tutaj gospodarze, którzy w dodatku grają na własnej hali. Do tego spotkania przystąpią w dobrych nastrojach, ponieważ w ostatnim pojedynku nie mieli żadnych problemów z pokonanie Cholet. Kapitalne spotkanie rozegrali Chery i Leslie, którzy zdobyli ponad dwadzieścia punktów. I można być pewnym, że będzie dużo zależało od tej dwójki w tym spotkaniu. Ale z drugiej strony nie można zapominać jeszcze o takich zawodnikach jak de Jong czy Mitchell.

Chalons sprawiło spore niespodzianki w dwóch pojedynkach. Gdzie to dosyć sensacyjnie ograli Strasboug oraz Levallois. Dobrą dyspozycję zaprezentowali w spotkaniach Wright oraz Scott. Chociaż trzeba podkreślić, że kapitalne wychodziły dl nich zawody. Co nie rzucali to trafiło do kosza. Ale wątpliwa sprawa, żeby byli wstanie zagrać kolejny tak dobry pojedynek.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Boulazac – Chalons 1 1.40 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów