Typ dnia: Chorwacja – Portugalia – 17 listopada (wtorek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jedno z wtorkowych spotkań w Lidze Narodów będzie to rywalizacja pomiędzy Chorwacją z Portugalią. Gospodarze w tych rozgrywkach nie prezentują się zbyt dobrze i nie daję im większych szans na wygranie z Portugalią.

Liga Narodów: Typ i analiza meczu Chorwacja – Portugalia

Liga Narodów: Typ i analiza meczu Chorwacja – Portugalia

Portugalczycy w sobotę przegrali mecz 1-0 z Francją. Chociaż trzeba przyznać, że podopieczni Santosa nie zagrali tam źle. Był to dobry mecz w ich wykonaniu, ale przegrany. Teraz mają dużo łatwiejszego rywala, aby sięgnąć po wygraną.

Chorwacja można powiedzieć, że nie jest to w żadnym wypadku ten sam zespół co zdobył wicemistrzostwo Świata. Nie grają już tak solidnie i powtarzalnie. Brakuje im na pewno dużej jakość niż miało to miejsc dwa lata temu. Fakt, że w pięciu meczach Ligi Narodów zdobyli tylko trzy punkty jest najlepszym dowodem.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Portugalczycy są dużo lepiej ułożonym zespołem. Prezentują znacznie większą jakość w swojej grze. Podopieczni Santosą są bardzo dobrze zorganizowani na boisku. Nie popełniają prostych błędów. Poza tym widać schematy gier wypracowane na treningach.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Chorwaci owszem w swojej kadrze mają bardzo dobrych piłkarzy o sporym doświadczeniu i możliwościach. Mowa przecież tutaj o Modriću, czy Persiśiću. O tych piłkarzach nie trzeba nikomu nic mówić. Jednak warto jest odnotować, że Ci zawodnicy, jak i cała kadra nic wybitego nie pokazują. Poza tym z takim mocnym zespołem, jak Portugalia wszyscy zawodnicy muszą zagrać na bardzo wysokim poziomie.

Trudno tutaj spodziewać się nagłej poprawy gry ze strony gospodarzy. Owszem możliwości mają, ale ich gra pozostawia wiele do życzenia. W dodatku podczas sobotniego spotkania mierzyli się na wyjeździe z Szwecją, gdzie przegrali 2-1.

Reasumując, faworytami tego meczu niewątpliwie są Portugalczycy, którzy prezentują znacznie większy potencjał oraz możliwości. Jakość gry również przemawia za podopiecznym Santosa, ale i sama dyspozycja. To wszystko sprawia, że według mnie powinni wywalczyć oni wygraną w tym starciu.

Spotkanie Chorwacja – Portugalia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – PortugaliaDNB 21.57Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia: Chorwacja – Portugalia – 17 listopada (wtorek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj