Pierwsze sobotnie spotkanie we włoskiej Serie A będzie to konfrontacja pomiędzy Fiorentiną z Benevento. Trzeba powiedzieć zdecydowanie, że faworytami tego meczu są gospodarze i nie powinni mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Fiorentina – Benevento: Typ i analiza

Fiorentina – Benevento: Typ i analiza

Owszem sytuacja w ligowej tabeli Fiorentiny w żadnym wypadku nie pokazuje możliwości tego zespołu. Bowiem piłkarze Violi do tej pory zdobyli osiem punktów, zaś ich rywale tylko sześć.

Jednak zmiana trenera, jaka zaszła u gospodarzy ma poprawić grę tej ekipy. A na pewno możliwsi mają spore. Bowiem kadrowo, jak na włoskiej Serie A wyglądają dobrze. Bowiem w kadrze są przecież tacy piłkarze, jak Ribery, Kousame, Venutti, Pulgar, czy Biraghi.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Celem tego zespołu jest przede wszystkim wywalczenie sobie prawa gry w europejskich pucharach podczas przyszłego sezonu. Warto jest zaznaczyć, że możliwości mają ku temu. Z pewnością piłkarze mieli blisko dwa tygodnie na spokojny trening z nowym trenerem i przygotowanie się do tego meczu. Można być pewnym, że zobaczymy inną Fiorentiną niż miało to miejsce w ostatnim meczu.

Fiorentina do tej pory notuje wyniki poniżej swoich możliwości. Na pewno stać ten zespół jest na znacznie więcej i to wszystko powinno być widoczne podczas tej potyczki. Rywal idealny na przełamanie” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Drużyna Benevento zaliczana jest jako jeden z głównych faworytów do spadku.Obecnie zajmują szesnaste miejsce w tabeli mając zaledwie sześć punktów. Podczas każdego z ostatnich pięciu spotkań notowali porażkę. Trudno spodziewać się tutaj nagłej poprawy w ich grze.

Warto jest zaznaczyć, że przegrywali mecze nawet z przeciętnymi zespołami, jak Verona, czy Spezia i to bardzo wyraźnie, ponieważ podczas każdej tej potyczki tracili minimum po trzy bramki. Największy problemem tego zespołu jest defensywa. A nie da się ukryć, że podczas tej potyczki obrona będzie wystawiona nie raz na próbę, ponieważ gospodarze potrafią grać dobrze w ataku i tym samym stwarzać sobie dogodne sytuacje do strzelania bramki.

Reasumując, Fiorentina jest znacznie mocniejszym zespołem od swoich rywali. Śmiało można powiedzieć, że gospodarze wszystkie atuty mają po swojej stronie i jeśli nie zlekceważą rywala to bez żadnych większych problemów powinni te starcie wygrać.

Spotkanie Fiorentina – Benevento można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Fiorentina – Benevento11.51Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów