Jedno z wtorkowych spotkań w angielskiej Championship zostanie rozegrane na KCOM Stadium, gdzie o ligowe punkty rozegrają ekipy Hull z Milwall. Nieznacznymi faworytami tego boju są gospodarze, którzy z pewnością będą chcieli zrewanżować się za ostatnią porażkę.

Hull – Milwall – wtorek (26 lutego)

Hull – Milwall – wtorek (26 lutego)

Hull to obecnie trzynasta drużyna w lidze. Piłkarze tego zespołu zdobyli do tej pory czterdzieści cztery punkty. Można powiedzieć, że temu zespołowi w najlepszym przypadku pozostaje walka i pozycje w pierwszej dziesiątce. Bowiem strata do ósmej ekipy wynosi tylko trzy punkty.

Z pewnością podczas najbliższego spotkania Tygrysy będą chcieli wykorzystać atutu gry na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali siedem zwycięstw, czterokrotnie remisowali oraz pięć razy ponosili porażkę. Warto jest odnotować, że ten zespół nie zanotował żadnej przegranej w pięciu ostatnich meczach grając u siebie.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Z pewnością podopieczni Adkinsea będą chcieli zrewanżować się za ostatni mecz, gdzie to grali na wyjeździe z Brenrford i przegrali 5-1. Owszem nie był to zbyt dobry pojedynek w wykonaniu ekipy Hull. Jednak te spotkanie rozegrają na własnym obiekcie, gdzie to w tym sezonie radzą sobie niezwykle dobrze. Nie mają żadnych problemów z wygrywaniem spotkanie. W dodatku podczas każdego z pięciu ostatnich meczy u siebie strzelili przynajmniej po dwie bramki. Kolejno przecież ogrywali takie zespoły jak Swansea, Bolton, Sheiffield, Stoke czy Roterham.

Odbierz nagrodę

„Drużyna Hull z pewnością będzie chciała zrewanżować się za ostatni pojedynek. Milwall spokojnie jest do ogrania w tym boju przez Tygrysów” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Millwll obecnie znajduje się po drugiej stronie ligowej tabeli. Ekipa gości sklasyfikowana jest na dwudziestej pozycji z dorobkiem trzydziestu czterech punktów. Celem tego zespołu jest utrzymanie się w lidze. Obecnie mają przewagę zaledwie czterech punktów nad strefą spadkową.

Ciężko też będzie o punkty ekipie przyjezdnych z tego względu na słabą dyspozycję ich na wyjazdach, gdzie to zanotowali dwie wygrane, czterokrotnie przegrywali i dziesięć razy ponosili porażkę. Przede wszystkim w tych bojach prezentowali się bardzo słabo w defensywie. Rywale nie mieli żadnych problemów ze strzelenie im bramek. Po dwóch wygranych bojach w weekend ten zespół również zanotował porażkę. Podopieczni Neila przegrali 1-3.

Reasumując, z pewnością obie drużyny będą chciały zmazać plamę za ostatni mecz ligowy. Jednak lepsza ekipą są przyjezdni, którzy jeżeli nie zlekceważą rywali nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Hull – Milwall można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Hull – Milwall1x1.43Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów