Przed nami już sześćdziesiąta kolejka ligi fińskiej Liiga hokeja na lodzie. Jedno z czwartkowych pojedynków zostanie rozegrane pomiędzy zespołami IFK Helsinki z Assat. Faworytami tego pojedynku niewątpliwie są gospodarze i można powiedzieć, że każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie sporą niespodzianką.

IFK Helsinki – Assat Typ i analiza

IFK Helsinki – Assat Typ i analiza

IFK obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli. Celem tego zespołu nie da się ukryć, że jest utrzymanie obecnej pozycji i ty samym gra bezpośrednio w fazie playoff. Jednak na pewno muszą uważać, bowiem przewaga nad siódmym zespołem wynosi tylko dwa punkty. Chcąc swój cel osiągnąć gospodarze to na pewno takie pojedynki jak te muszą wygrywać.

Niewątpliwie są znacznie mocniejszym zespołem. A poza tym dzisiejsze spotkanie rozegrają na własny lodowisku, gdzie to na przestrzeni ostatnich potoczek, regularnie punktowali. Bowiem u siebie wygrali cztery z pięciu pojedynków. A poza tym zanotowali osiemnaście zwycięstw oraz jedenaście razy ponosili porażkę.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

„IFK jest znacznie mocniejszym zespołem, grając w dodatku u siebie od początku sezonu regularnie punktuje. Możliwości mają znacznie większe od rywali. A powinni to wszystko potwierdzić w dzisiejszym pojedynku. „– pisze ekspert portalu typy-dnia.pl

Assat to obecnie ostatnia drużyna i co istotne oddając od początku sezonu od resztki stawki. Do czternastej ekipy tracą dziewiętnaście punktów to chyba najlepiej pokazuje jak dużą różnica jest pomiędzy tymi zespołami. Grając nawet na własnej tafli lodu nie wybitnego nie pokazywali, a co dopiero mówić na wyjazdach, gdzie to zanotowali od początku sezonu zaledwie siedem zwycięstw, a także dwadzieścia dwa razy przegrywali.

Poza tym sami chyba są już pogodzeni ze swoim losem, czyli spadkiem. Ponieważ przegrywają regularnie swoje potyczki i tracą w nich bardzo dużo bramek. Ostatnio musieli uznać Ilves 4-0 czy 6-2 ekipie Sport.

Reasumując, znacznie mocniejszym zespołem są gospodarze. Drużyna IFK myśląc o pewnej grze w playoffach na pewno takie spotkanie jak te musi wygrać. Wszystkie atuty i możliwości ku temu mają.

Spotkanie IFK Helsinki – Assat można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
IFK Helsinki – Assat11.45STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów