Typ dnia JSW – ZAKSA sobota (9 lutego)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W sobotę o godzinie 14:45 zostanie rozegrany hit Plusligi, gdzie to Jastrzębski Węgiel podejmie na własnej hali ZAKSĘ. Nie da się ukryć, że mimo spotkania dwóch czołowych drużyn ten mecz ma jednego faworyta, a są nim przejezdni.

ZAKSA nie ma sobie równych na parkietach w Polsce podczas obecnego sezonu. Wygra ta ekipa wszystkie spotkania i bez większych problemów. Fakt, że wygrali wszystkie piętnaście spotkań jest tego najlepszym dowodem. Poza tym niespełna dwa tygodnie temu ta drużyna zdobyła Pucharu Polski.

I co istotne w tym wszystkim w finale grała właśnie z zespołem JSW. Gospodarze tego pojedynków, w tym spotkaniu nie mieli zbyt dużo do powiedzenia. Mecz zakończył się wygraną ZAKSY 3-1. Siatkarze z Jastrzębia jedynie w jednym z setów byli wstanie nawiązać walkę z rywalem. W każdym elemencie byli znacznie słabsi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Owszem teraz grają na własnej hali, gdzie to powinno się im grać przynajmniej teoretycznie nieco łatwiej. Jednak w tym przypadku na pewno nie jest kluczowy argument. Ponieważ przejezdni górują tak naprawdę w każdym elemencie nad rywalami.

„Zapowiada się hit. Jednak czy tak będzie? Może okazać się, że będzie szybkie 3-0 i wygrana ZAKSY, które jest znacznie lepsza w każdym elemencie. Po potwierdziło spotkanie w PP”. – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest spora. A również pokazują to spotkania bezpośrednie. Ostatni raz JSW wygrało z ZAKSĄ w styczniu 2015 roku. Od tamtego czasu przegrali Jastrzębianie piętnaście spotkań. W zaledwie dwóch z nich wygrali dwa sety!

Jak porównany grę obu tych zespołów to ZAKSA w każdym elemencie jest znacznie lepszą drużyną od rywali. Jeżeli siatkarze drużyny przyjezdnych zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć większych problemów tutaj z wygraną.

Spotkanie JSW – ZAKSA można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
JSW-ZAKSA21.52Forbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typ dnia JSW – ZAKSA sobota (9 lutego) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Portugalia – Szwajcaria: Typy, kursy, zakłady 6.12.2022

Spotkanie kończące zmagania 1/8 finału Mistrzostw Świata w Katarze. Naprzeciw siebie staną dwie reprezentacje z Europy, więc w Ćwierćfinale...

Typy na dzisiaj