Typ dnia: Legia Warszawa – Omonia Nikozja – 26 sierpnia [środa]

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W najbliższą środę Legia Warszawa stoczy kolejny pojedynek w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. Tym razem rywalem Wojskowych będzie drużyna Omoni Nikozja. Nieznacznym faworytem tego meczu.

Typ dnia: Legia Warszawa - Omonia Nikozja - 26 sierpnia [środa]
Legia Warszawa – Omonia Nikozja: Typ i analiza

Legia Warszawa – Omonia Nikozja: Typ i analiza

Zarówno Legia, ale i Omonia nic wybitnego nie pokazały w pierwszej rundzie eliminacji. Wojskowi owszem byli lepszym zespołem od Linfield, ale mecz wygrali zaledwie jedną bramką. Również jedną bramką awans do kolejnej rundy wywalczyła sobie drużyna Omonii.

Chociaż patrzą cna grę obu tych ekip to nieznacznie lepiej to wygląda po stronie Legii. Podopieczni Vukovića prezentują lepszą jakość, a także mają styl gry. Również nie można zapominać o tym, że są wstanie grać wysokim pressgiem. Wojskowi są wstanie szybko przejść po stracie piłki do atakowania rywali.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny
W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jeśli zobaczymy na kadrę obu tych zespołów to również to wszystko lepiej wygląda po stornie Legii. Bowiem w składzie gospodarzy z pewnością zobaczymy, Antolića, Martinsa, Luquinhasa, czy Pekharta, który w ostatnim meczu strzelił dwie bramki.

Owszem w składzie gości znajdują się ciekawi piłkarze, jak Santos, Gomez, czy Beutheac. Jednak są to piłkarze na skraju zakończenia kariery senatorskiej. Jednak trzeba dodać, że z klubu Omoni odszedł Derbyshire, który przecież stanowił o sile ofensywnej tego zespołu. Najlepszym tego dowodem jest to, że w minionej kampanii był najskuteczniejszym piłkarzem.

Reasumując, trudno spodziewać się tutaj porywającego pojedynku. Z pewnością obie drużyny tutaj będą nastawione na defensywę, aby nie stracić bramki. Natomiast dopiero później będą szukać swoich szans z przodu.

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Omonia Nikozjaunder 2.5 bramek1.83STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typ dnia: Legia Warszawa – Omonia Nikozja – 26 sierpnia [środa] Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj