W najbliższą środę Legia Warszawa stoczy kolejny pojedynek w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. Tym razem rywalem Wojskowych będzie drużyna Omoni Nikozja. Nieznacznym faworytem tego meczu.

Legia Warszawa – Omonia Nikozja: Typ i analiza

Legia Warszawa – Omonia Nikozja: Typ i analiza

Zarówno Legia, ale i Omonia nic wybitnego nie pokazały w pierwszej rundzie eliminacji. Wojskowi owszem byli lepszym zespołem od Linfield, ale mecz wygrali zaledwie jedną bramką. Również jedną bramką awans do kolejnej rundy wywalczyła sobie drużyna Omonii.

Chociaż patrzą cna grę obu tych ekip to nieznacznie lepiej to wygląda po stronie Legii. Podopieczni Vukovića prezentują lepszą jakość, a także mają styl gry. Również nie można zapominać o tym, że są wstanie grać wysokim pressgiem. Wojskowi są wstanie szybko przejść po stracie piłki do atakowania rywali.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jeśli zobaczymy na kadrę obu tych zespołów to również to wszystko lepiej wygląda po stornie Legii. Bowiem w składzie gospodarzy z pewnością zobaczymy, Antolića, Martinsa, Luquinhasa, czy Pekharta, który w ostatnim meczu strzelił dwie bramki.

Owszem w składzie gości znajdują się ciekawi piłkarze, jak Santos, Gomez, czy Beutheac. Jednak są to piłkarze na skraju zakończenia kariery senatorskiej. Jednak trzeba dodać, że z klubu Omoni odszedł Derbyshire, który przecież stanowił o sile ofensywnej tego zespołu. Najlepszym tego dowodem jest to, że w minionej kampanii był najskuteczniejszym piłkarzem.

Reasumując, trudno spodziewać się tutaj porywającego pojedynku. Z pewnością obie drużyny tutaj będą nastawione na defensywę, aby nie stracić bramki. Natomiast dopiero później będą szukać swoich szans z przodu.

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Omonia Nikozjaunder 2.5 bramek1.83STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów