Pierwsze spotkanie ćwierćfinałowe podczas turnieju w Rotterdamie zostanie rozegrane pomiędzy Monfilsem, a Dzumhurem. Damir sprawił dwie niespodzianki podczas tego turnieju. Lecz czas najwyższy zakończyć sen tego zawodnika. Jako zdecydowany faworyt do tego spotkania przystąpi Francuz.

Monfils – Dzumhur – piątek (15 lutego)

Monfils – Dzumhur – piątek (15 lutego)

Monfils obecnie zajmuje trzydzieste szóste miejsce w rankingu ATP, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na pięćdziesiątej szóstej pozycji. A jak zobaczymy na wcześniejsze lata to znacznie lepiej radził sobie Gael.

Francuz w dodatku będzie miał sporą przewagę psychiczną nad rywalem. Ponieważ obaj zawodnicy grali ze sobą podczas Australian Open. Gael nie miał żadnych problemów z wygraną. Mecz zakończył się wynikiem 3-0, zaś Dzumhur podczas całego spotkania zdobył zaledwie cztery gemy!

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Jak zobaczymy na obecną dyspozycję obu zawodników to znacznie lepiej radził sobie Gael, który w poprzednim tygodniu doszedł do półfinału w Sofii. W tej imprezie mierzył się z dosyć niewygodnymi rywalami jak Goffin i Seppi. Nie były to dosyć łatwe pojedynki, ale to właśnie w decydujących momentach spotkania górą był Gael.

„Monfils znajduje się w bardzo dobrej formie. Potwierdza to w kolejnym swoim turnieju. Jak zagra na takim poziomie co we wcześniejszych meczach to nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Dzumhur można powiedzieć, że osiągnął ogromny sukces. Chyba sam się nie spodziewał tak dobrego występu jak dojście do ćwierćfinału. Ponieważ wcześniej przegrywał wszystkie swoje spotkania. W pierwszej rundzie sensacyjnie pokonał Tsistpasa. W drugiej rundzie okazał się lepszy od Kukushkina.

Damir potrafi grać na hali. Możliwości ma, ale chyba już limit swojego szczęścia się skończył.

Spotkanie Monfils – Dzumhur można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Monfils – Dzumhur11.30Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów