W poniedziałkowy wieczór zostanie rozegrane ostatnie spotkania czwartej kolejki PKO Ekstraklasy. Jedyny dzisiejszy mecz będzie to konfrontacja pomiędzy Piastem Gliwice z Jagiellonią Białystok. Patrząc przede wszystkim na grę i wyniki Piasta to śmiem twierdzić, że nie będzie to porywające spotkanie i zobaczymy w nim mniej niż trzy bramki.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok: Typ i analiza

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok: Typ i analiza

Piast trzeba powiedzieć zdecydowanie, że nastawiony jest na kolejny mecz w eliminacjach do Ligi Europy. To tamte starcie dla nich jest priorytetem. To wszystko sprawia, że w rozgrywkach PKO Ekstraklasy nie forsują za wszelką cena tempa gry.

Widać jest to przede wszystkim po wynikach. W trzech meczach Piast wywalczył jeden punkt. Mało tego trzeba również podkreślić, że nie strzelili w tych starciach żadnej bramki.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Jednak nie jest to jakiś duże zmartwienie. Bowiem Piast od kilku sezonów jest nastawiony na defensywę. Przede wszystkim zabezpieczają „tyły”, a dopiero później szukają swoich szans z przodu. I z pewnością tak samo będzie i w tej rywalizacji, gdzie to nastawieni od samego początku będą obronę.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jagiellonia póki co radzi sobie całkiem dobrze. Możliwości posiada dosyć spore, ale i potencjał. Chociaż w tym spotkaniu podopieczni Zająca nie będą mieli łatwego zadania, ponieważ gospodarze są wstanie zagęścić pole gry rywalom przed własną bramkę.

Piłkarze Piasta poza tym są dyscyplinowani boisku, pomiędzy formacjami nie ma „dziur”, zawodnicy dobrze przesuwają się. Ma to miejsce przed wszystkim na własnym obiekcie i ten atut śmiem twierdzić, ze Piast będzie chciał potwierdzić.

Resumując, patrząc na obecną dyspozycję to nieznacznymi faworytami są tutaj goście. Jednak Piast pokazał nie raz, że u siebie jest wstanie grać na wysokim poziomie, a przede wszystkim w obronie.

MeczTypKursBukmacher
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystokunder 2.5 bramki1.8STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów