Typ dnia: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok – 21 września [poniedziałek]

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W poniedziałkowy wieczór zostanie rozegrane ostatnie spotkania czwartej kolejki PKO Ekstraklasy. Jedyny dzisiejszy mecz będzie to konfrontacja pomiędzy Piastem Gliwice z Jagiellonią Białystok. Patrząc przede wszystkim na grę i wyniki Piasta to śmiem twierdzić, że nie będzie to porywające spotkanie i zobaczymy w nim mniej niż trzy bramki.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok: Typ i analiza

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok: Typ i analiza

Piast trzeba powiedzieć zdecydowanie, że nastawiony jest na kolejny mecz w eliminacjach do Ligi Europy. To tamte starcie dla nich jest priorytetem. To wszystko sprawia, że w rozgrywkach PKO Ekstraklasy nie forsują za wszelką cena tempa gry.

Widać jest to przede wszystkim po wynikach. W trzech meczach Piast wywalczył jeden punkt. Mało tego trzeba również podkreślić, że nie strzelili w tych starciach żadnej bramki.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Jednak nie jest to jakiś duże zmartwienie. Bowiem Piast od kilku sezonów jest nastawiony na defensywę. Przede wszystkim zabezpieczają „tyły”, a dopiero później szukają swoich szans z przodu. I z pewnością tak samo będzie i w tej rywalizacji, gdzie to nastawieni od samego początku będą obronę.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Jagiellonia póki co radzi sobie całkiem dobrze. Możliwości posiada dosyć spore, ale i potencjał. Chociaż w tym spotkaniu podopieczni Zająca nie będą mieli łatwego zadania, ponieważ gospodarze są wstanie zagęścić pole gry rywalom przed własną bramkę.

Piłkarze Piasta poza tym są dyscyplinowani boisku, pomiędzy formacjami nie ma „dziur”, zawodnicy dobrze przesuwają się. Ma to miejsce przed wszystkim na własnym obiekcie i ten atut śmiem twierdzić, ze Piast będzie chciał potwierdzić.

Resumując, patrząc na obecną dyspozycję to nieznacznymi faworytami są tutaj goście. Jednak Piast pokazał nie raz, że u siebie jest wstanie grać na wysokim poziomie, a przede wszystkim w obronie.

MeczTypKursBukmacher
Piast Gliwice – Jagiellonia Białystokunder 2.5 bramki1.8STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia: Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok – 21 września [poniedziałek] Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj