Typ dnia: Śląsk Wrocław – Lech Poznań – 12 września [sobota]

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Trzeba powiedzieć, że bardzo ciekawie zapowiada się ostatecznie sobotnie spotkanie w PKO Ekstraklasie. Bowiem we Wrocławiu dojdzie do konfrontacji pomiędzy Śląskiem z Lechem Poznań. Patrząc na wyniki osiągane przez te zespół to można się spodziewać widowiska, w którym to bramek nie powinno brakować.

Darmowy typ i analiza na mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Darmowy typ i analiza na mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań

Na wstępie trzeba dodać, że oba zespół mają spory potencjał oraz możliwości. Bowiem zarówno Śląsk, ale i Lech walczą o czołowe miejsca na koniec sezonu. Chociaż podkreślić jest trzeba, że wspomniane ekipy są przede wszystkim solidne na własnym obiekcie. I tą przewagę na pewno będzie miał dzisiaj Śląsk.

Gospodarze tego starcia w dosyć dobrym stylu wygrali swoje mecze z Piastem i Wisłą Kraków strzelając w nich pięć bramek. I trzeba przyznać, że nie raz piłkarze Śląska zagrożą bramce swoich przeciwników. Tym bardziej, że w swoich szeregach mają takich zawodników, jak Pich, Piasecki, czy też Praszelik, którzy nie raz już zaprezentowali się z dobrej strony w tym sezonie.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Trzeba przyznać, że gospodarze mają większą pewność siebie po dwóch wygranych to z niezbyt łatwymi rywalami. Natomiast tego nie można powiedzieć o Lechu. Owszem Kolejorz nie zagrał słabych pojedynków z Zagłębiem i Wisłą Płock, ale miał tam problemy.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Przede wszystkim w defensywie, rywale nie potrzebowali zbyt dużo akcji bramkowych, aby im strzelić braki. Wynikało to z tego, że podopieczni Żurawia popełniali błędy, ale i też nie byli wstanie być skoncentrowanym przez cały mecz.

Znacznie lepiej radzili sobie w ofensywie. Bez większych problemów przedostawali się pod pole karne rywali i strzelali bramki. Poza tym mają dobrych piłkarzy ofensywnych, ponieważ szansę na grę od początku mają Ishak, Jóźwiak, czy Ramirez.

Reasumując, śmiem twierdzić, że obie ekipy będą chciały wykorzystać swój największy atut, czyli ofensywę. W tym elemencie zarówno Śląsk, ale i Lech wygląda dobrze i mają piłkarzy, których stać na strzelenie bramek. To wszystko sprawia, że zapowiada sie dosyć ciekawy mecz.

MeczTypKursBukmacher
Śląsk Wrocław – Lech Poznańover 2.5 bramek1.83STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia: Śląsk Wrocław – Lech Poznań – 12 września [sobota] Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj