Typ dnia: Światek – Trevisan – 6 października [wtorek]

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Śmiało można powiedzieć, że chyba nikt się nie spodziewał że Iga Świątek i Martina Trevisan będą wstanie wywalczyć sobie awans do ćwierćfinału French Open. A co ciekawe obie zawodniczki stoczą ze sobą bezpośrednie o półfinał Roland Garros.

Typ dnia: Światek - Trevisan - 6 października [wtorek]
Pewny typ na mecz Światek – Trevisan

Pewny typ na mecz Światek – Trevisan

Trzeba dodać, że zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Polka. I trzeba powiedzieć, że nie ma się czemu dziwić. Jest zdecydowanie lepszą zawodniczką od rywali. Prezentuje dużą lepszą jakość w grze. Pomimo dosyć młodego wieku trzeba powiedzieć, że posiada duże umiejętności.

Pomimo, że obie te zawodniczki najlepsze swoje wyniki osiągają właśnie na mączce to jednak Iga jest o ponad sto miejsc wyżej w rankingu WTA. I na pewno stać ją jest na znacznie więcej niż obecna pięćdziesiąta czwarta pozycja.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Iga idzie jak burza podczas Roland Garros. Wygrywa swoje mecze w bardzo dobry stylu, nie daje żadnych szans rywalkom i na pewno będzie chciała potwierdzić to podczas tego meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Trevisan,, jak nawet wygrywała swoje mecze to nie były one w żadnym przypadku tak przekonujące. Bowiem w rywalizacji chociażby z Sakkari, czy Gauff traciła po jednym secie. Owszem w dwóch partiach wygrała z Bertens, ale trzeba dodać, że oba sery były wyrównane.

Typ dnia: Światek - Trevisan - 6 października [wtorek]
betfan kod promocyjny

Nie można również zapominać, że Trevisan musiała przechodzić przez eliminacje, aby zagrać w turnieju głównym .To wszystko sprawia, że dla Martiny będzie to już ósmy mecz podczas tej imprezy.

Reasumując, bardziej przekonuje grą i samymi wynikami Iga, która w dodatku przystąpi do tego meczu na fali po kapitalnym występie z Halep. Jeśli Polka zagra na takim samym poziomie co podczas poprzednich pojedynków to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Światek – TrevisanŚwiatek -1.51.5STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typ dnia: Światek – Trevisan – 6 października [wtorek] Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj