Śmiało można powiedzieć, że chyba nikt się nie spodziewał że Iga Świątek i Martina Trevisan będą wstanie wywalczyć sobie awans do ćwierćfinału French Open. A co ciekawe obie zawodniczki stoczą ze sobą bezpośrednie o półfinał Roland Garros.

Pewny typ na mecz Światek – Trevisan

Pewny typ na mecz Światek – Trevisan

Trzeba dodać, że zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Polka. I trzeba powiedzieć, że nie ma się czemu dziwić. Jest zdecydowanie lepszą zawodniczką od rywali. Prezentuje dużą lepszą jakość w grze. Pomimo dosyć młodego wieku trzeba powiedzieć, że posiada duże umiejętności.

Pomimo, że obie te zawodniczki najlepsze swoje wyniki osiągają właśnie na mączce to jednak Iga jest o ponad sto miejsc wyżej w rankingu WTA. I na pewno stać ją jest na znacznie więcej niż obecna pięćdziesiąta czwarta pozycja.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Iga idzie jak burza podczas Roland Garros. Wygrywa swoje mecze w bardzo dobry stylu, nie daje żadnych szans rywalkom i na pewno będzie chciała potwierdzić to podczas tego meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Trevisan,, jak nawet wygrywała swoje mecze to nie były one w żadnym przypadku tak przekonujące. Bowiem w rywalizacji chociażby z Sakkari, czy Gauff traciła po jednym secie. Owszem w dwóch partiach wygrała z Bertens, ale trzeba dodać, że oba sery były wyrównane.

betfan kod promocyjny

Nie można również zapominać, że Trevisan musiała przechodzić przez eliminacje, aby zagrać w turnieju głównym .To wszystko sprawia, że dla Martiny będzie to już ósmy mecz podczas tej imprezy.

Reasumując, bardziej przekonuje grą i samymi wynikami Iga, która w dodatku przystąpi do tego meczu na fali po kapitalnym występie z Halep. Jeśli Polka zagra na takim samym poziomie co podczas poprzednich pojedynków to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Światek – TrevisanŚwiatek -1.51.5STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów