Typ dnia: Światek – Trevisan – 6 października [wtorek]

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Śmiało można powiedzieć, że chyba nikt się nie spodziewał że Iga Świątek i Martina Trevisan będą wstanie wywalczyć sobie awans do ćwierćfinału French Open. A co ciekawe obie zawodniczki stoczą ze sobą bezpośrednie o półfinał Roland Garros.

Pewny typ na mecz Światek – Trevisan

Pewny typ na mecz Światek – Trevisan

Trzeba dodać, że zdecydowaną faworytką tego spotkania jest Polka. I trzeba powiedzieć, że nie ma się czemu dziwić. Jest zdecydowanie lepszą zawodniczką od rywali. Prezentuje dużą lepszą jakość w grze. Pomimo dosyć młodego wieku trzeba powiedzieć, że posiada duże umiejętności.

Pomimo, że obie te zawodniczki najlepsze swoje wyniki osiągają właśnie na mączce to jednak Iga jest o ponad sto miejsc wyżej w rankingu WTA. I na pewno stać ją jest na znacznie więcej niż obecna pięćdziesiąta czwarta pozycja.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Iga idzie jak burza podczas Roland Garros. Wygrywa swoje mecze w bardzo dobry stylu, nie daje żadnych szans rywalkom i na pewno będzie chciała potwierdzić to podczas tego meczu” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Trevisan,, jak nawet wygrywała swoje mecze to nie były one w żadnym przypadku tak przekonujące. Bowiem w rywalizacji chociażby z Sakkari, czy Gauff traciła po jednym secie. Owszem w dwóch partiach wygrała z Bertens, ale trzeba dodać, że oba sery były wyrównane.

betfan kod promocyjny

Nie można również zapominać, że Trevisan musiała przechodzić przez eliminacje, aby zagrać w turnieju głównym .To wszystko sprawia, że dla Martiny będzie to już ósmy mecz podczas tej imprezy.

Reasumując, bardziej przekonuje grą i samymi wynikami Iga, która w dodatku przystąpi do tego meczu na fali po kapitalnym występie z Halep. Jeśli Polka zagra na takim samym poziomie co podczas poprzednich pojedynków to nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Światek – TrevisanŚwiatek -1.51.5STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia: Światek – Trevisan – 6 października [wtorek] Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj