Typ dnia: Union – Mainz – 2 października [piątek]

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W piątkowy wieczór rozpocznie się III kolejka niemieckiej Bundesligi. Pierwsze spotkanie w tej serii spotkań będzie miało miejsce na Stadion An der Alten Förstere w Berlinie, a dojdzie tam do rywalizacji pomiędzy miejscowym Unionem z Mainz.

Union – Mainz: Typ i analiza

Union – Mainz: Typ i analiza

Obie drużyny trzeba powiedzieć, że początek sezonu mają kompletnie nieudany. Gospodarze zanotowali porażkę z Auhsbirgiem oraz zremisowali z Moenchengladbach. Ekipa Main nawet nie zdobyła do tej pory jednego punktu, ponieważ najpierw przegrali z Lipsk, zaś w ostatnim meczu z VfB.

Inną cechą wspólną tych ekip jest bardzo słaba gra w defensywie. Zarówno Union, ale i Mainz w tym elemencie w adnym wypadku nie błyszczą. Popełniają proste błędy, co zresztą rywale są wstanie wykorzystać.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Z drugiej strony ofensywa również nie jest za dobra. Śmiało można powiedzieć, że w obu tych elementach wspomniane drużyny prezentują się zdecydowanie gorzej niż miało to miejsce w poprzednim sezonie.

betfan kod promocyjny

Pomimo, że mamy początek sezonu, ale widać, że te ekipy w tym sezonie nie będą groźne dla rywali. I wszystko wskazuje, że będą walczyć o utrzymanie się w lidze.

Trudno spodziewać się tutaj ofensywnego pojedynku, ponieważ obie ekipy wiedzą, jakie mają problemy, zarówno w obronie oraz ataku i za wszelką cenne na pewno będą chciały zagrać na „zero” z tyłu.

Reasumując, śmiem twierdzić, że będzie to mecz wali przede wszystkim w środku pola, gdyż zarówno Union, ale i Mainz będą chciały grać jak najdalej od swojego pola karnego.

MeczTypKursBukmacher
Union – Mainz under 2.5bramki1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia: Union – Mainz – 2 października [piątek] Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj