W piątkowy wieczór rozpocznie się III kolejka niemieckiej Bundesligi. Pierwsze spotkanie w tej serii spotkań będzie miało miejsce na Stadion An der Alten Förstere w Berlinie, a dojdzie tam do rywalizacji pomiędzy miejscowym Unionem z Mainz.

Union – Mainz: Typ i analiza

Union – Mainz: Typ i analiza

Obie drużyny trzeba powiedzieć, że początek sezonu mają kompletnie nieudany. Gospodarze zanotowali porażkę z Auhsbirgiem oraz zremisowali z Moenchengladbach. Ekipa Main nawet nie zdobyła do tej pory jednego punktu, ponieważ najpierw przegrali z Lipsk, zaś w ostatnim meczu z VfB.

Inną cechą wspólną tych ekip jest bardzo słaba gra w defensywie. Zarówno Union, ale i Mainz w tym elemencie w adnym wypadku nie błyszczą. Popełniają proste błędy, co zresztą rywale są wstanie wykorzystać.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Z drugiej strony ofensywa również nie jest za dobra. Śmiało można powiedzieć, że w obu tych elementach wspomniane drużyny prezentują się zdecydowanie gorzej niż miało to miejsce w poprzednim sezonie.

betfan kod promocyjny

Pomimo, że mamy początek sezonu, ale widać, że te ekipy w tym sezonie nie będą groźne dla rywali. I wszystko wskazuje, że będą walczyć o utrzymanie się w lidze.

Trudno spodziewać się tutaj ofensywnego pojedynku, ponieważ obie ekipy wiedzą, jakie mają problemy, zarówno w obronie oraz ataku i za wszelką cenne na pewno będą chciały zagrać na „zero” z tyłu.

Reasumując, śmiem twierdzić, że będzie to mecz wali przede wszystkim w środku pola, gdyż zarówno Union, ale i Mainz będą chciały grać jak najdalej od swojego pola karnego.

MeczTypKursBukmacher
Union – Mainz under 2.5bramki1.90STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów