Jedno ze spotkań pierwszej rundy turnieju ATP w Estroil będzie to konfrontacja pomiędzy Tomicem, a Milmanem. Mimo, że obaj zawodnicy nic wybitnego nie pokazują na przestrzeni ostatnich pojedynków to właśnie Milman jest faworytem tej potyczki.

Darmowy typ, analiza, stream na turniej tenisowy ATP Estoril

Darmowy typ, analiza, stream na turniej tenisowy ATP Estoril

Tomic obecnie zajmuje siedemdziesiąte szóste miejsce w rankingu ATP. I trzeba powiedzieć, że obecny sezon kompletnie inie jest udany w jego wykonaniu. Co rok dobrze sobie radził na betonie, a w tym sezonie nawet na hardzie wygrane przychodzą z wielkim trudem.

Przegrywał bardzo regularnie swoje pojedynki. Grając nawet na betonie z takimi zawodnikami jak Seppi czy Rosol nie był wstanie zanotować wygranej. Również na mączce nie radził sobie dobrze. W ostatnich turniejach występował w Monte Carlo oraz Budapeszcie. Podczas swojego występu w Monte Carlo nie przeszedł nawet pierwszej rundy eliminacji, zaś wa Węgrzech odpadł już w pierwszej rundzie.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

sts kod promocyjny "BETONLINE". Bonus bez depozytu 2019
sts kod promocyjny „BETONLINE”. Bonus bez depozytu 2019

Milman natomiast zajmuje pięćdziesiąte miejsce w rankingu ATP. Patrząc na jego występu nieco lepiej wygląda. Ponieważ jak nawet przegrywał to walczył o korzystny dla siebie wynik.

W ostatnich przegranych bojach zaledwie raz tylko nie ugrał seta. Przegrywał przecież z takimi zawodnikami jak Andeozzi, Delbonuis, Bausita – Agut czy Balzs, w mimo to był wstanie urwać przynajmniej po jednym secie dla tych zawodników. W dodatku grając na betoinie z Isnerem, postawił trudne warunki Amerykanowi, ale ostatecznie musiał uznać jego wyższość.

Tomic trzeba przyznać, że nie prezentuje się zbyt dobrze. Można powiedzieć, że ten zawodnik chyba ma swoje najlepsza lata już za sobą. Jeżeli Milan zagra na takim poziomie co na przestrzeń ostatnich pojedynków to powinien zanotować wygraną.

Spotkanie  Tomic – Milan  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Tomic – Milan21.33STS

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów