Jedno z bardziej ciekawszych czwartkowych pojedynków w Madrycie zostanie rozegrane pomiędzy Nishikorim, a Wawrinka. Nieznacznym faworytem tego boju jest Japończyk, ale można się spodziewać, że będzie to zacięty bój.


Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

Kei po serii turniejów, w których prezentował się bardzo przeciętnie wraca pomału na zwycięską drogę. W Barcelonie doszedł do półfinału i tutaj liczy również na całkiem dobry występ. Jednak na pewno nie będzie to takie łatwe do osiągniecie. Ponieważ Stasiek Trzeba podkreślić, może poniżej swoich możliwości nie schodzi. Potencjał ten zawodnik ma i to psory.

Szwajcar bez żadnych problemów wygrywał spotkania w tym turnieju. Przyszło mu mierzyć się z Herbertem oraz Pellą, gdzie to w dwóch bojach szybko odprawiał swoich rywali z kwitkiem.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

darmowy bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

Owszem teraz czeka go zdecydowanie trudniejsze zadanie, ale warto jest podkreślić, że Kei nie znajduje się cały czas w swojej najlepszej dyspozycji. Było to zresztą widoczne podczas pierwszego spotkania w tym turnieju. Do swojej konfrontacji z Deliene, przystąpił jako zdecydowany faworyt. Mimo, że rywal nie był zbyt wymagający to Kei stoczył z nim dwa wyrównane sety. Bowiem oba z nich kończyły się wynikami 7-5.

Reasumując, trudno jest uwierzyć żeby był to jednostronny i szybko pojedynek. W związku z tym over gemowy jest najlepszy typem na te spotkanie.

Spotkanie Nishikori – Wawrinka można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Nishikori – Wawrinkaover 21.51.51Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów