Typ dnia z ATP Masters w Madrycie: Nishikori – Wawrinka – 9 maja (czwartek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jedno z bardziej ciekawszych czwartkowych pojedynków w Madrycie zostanie rozegrane pomiędzy Nishikorim, a Wawrinka. Nieznacznym faworytem tego boju jest Japończyk, ale można się spodziewać, że będzie to zacięty bój.


Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

Kei po serii turniejów, w których prezentował się bardzo przeciętnie wraca pomału na zwycięską drogę. W Barcelonie doszedł do półfinału i tutaj liczy również na całkiem dobry występ. Jednak na pewno nie będzie to takie łatwe do osiągniecie. Ponieważ Stasiek Trzeba podkreślić, może poniżej swoich możliwości nie schodzi. Potencjał ten zawodnik ma i to psory.

Szwajcar bez żadnych problemów wygrywał spotkania w tym turnieju. Przyszło mu mierzyć się z Herbertem oraz Pellą, gdzie to w dwóch bojach szybko odprawiał swoich rywali z kwitkiem.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Owszem teraz czeka go zdecydowanie trudniejsze zadanie, ale warto jest podkreślić, że Kei nie znajduje się cały czas w swojej najlepszej dyspozycji. Było to zresztą widoczne podczas pierwszego spotkania w tym turnieju. Do swojej konfrontacji z Deliene, przystąpił jako zdecydowany faworyt. Mimo, że rywal nie był zbyt wymagający to Kei stoczył z nim dwa wyrównane sety. Bowiem oba z nich kończyły się wynikami 7-5.

Reasumując, trudno jest uwierzyć żeby był to jednostronny i szybko pojedynek. W związku z tym over gemowy jest najlepszy typem na te spotkanie.

Spotkanie Nishikori – Wawrinka można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Nishikori – Wawrinkaover 21.51.51Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia z ATP Masters w Madrycie: Nishikori – Wawrinka – 9 maja (czwartek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj