Typ dnia z ATP Masters w Madrycie: Nishikori – Wawrinka – 9 maja (czwartek)

Bonusy bukmacherskie

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...

Typer PKO Ekstraklasy duża kasa do zgarnięcia od BetClic

Pula nagród w promocji "Piłkarski Jackpot" rośnie u bukmachera Betclic i wynosi już 40 000 PLN. I o taką...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jedno z bardziej ciekawszych czwartkowych pojedynków w Madrycie zostanie rozegrane pomiędzy Nishikorim, a Wawrinka. Nieznacznym faworytem tego boju jest Japończyk, ale można się spodziewać, że będzie to zacięty bój.


Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa

Kei po serii turniejów, w których prezentował się bardzo przeciętnie wraca pomału na zwycięską drogę. W Barcelonie doszedł do półfinału i tutaj liczy również na całkiem dobry występ. Jednak na pewno nie będzie to takie łatwe do osiągniecie. Ponieważ Stasiek Trzeba podkreślić, może poniżej swoich możliwości nie schodzi. Potencjał ten zawodnik ma i to psory.

Szwajcar bez żadnych problemów wygrywał spotkania w tym turnieju. Przyszło mu mierzyć się z Herbertem oraz Pellą, gdzie to w dwóch bojach szybko odprawiał swoich rywali z kwitkiem.

darmowy bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Owszem teraz czeka go zdecydowanie trudniejsze zadanie, ale warto jest podkreślić, że Kei nie znajduje się cały czas w swojej najlepszej dyspozycji. Było to zresztą widoczne podczas pierwszego spotkania w tym turnieju. Do swojej konfrontacji z Deliene, przystąpił jako zdecydowany faworyt. Mimo, że rywal nie był zbyt wymagający to Kei stoczył z nim dwa wyrównane sety. Bowiem oba z nich kończyły się wynikami 7-5.

Reasumując, trudno jest uwierzyć żeby był to jednostronny i szybko pojedynek. W związku z tym over gemowy jest najlepszy typem na te spotkanie.

Spotkanie Nishikori – Wawrinka można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Nishikori – Wawrinkaover 21.51.51Fortuna

/ 5. Ocen:

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie za darmo – 13 lutego. Pewniak na dziś

Jedno z sobotnich spotkań w francuskiej Ligue 1 będzie to rywalizacja pomiędzy Lyonem z Montpellier. Śmiało można powiedzieć, że...

Typy na dzisiaj