Po dwóch wieczorach pełnych emocji z Ligą Mistrzów, czas na pojedynki półfinałowe w Lidze Europejskiej. Jedno z tych spotkań toi pojedynek pomiędzy Arsenalem, a Valencią. Wskazać faworyta nie jest łatwe w tej parze, ale Arsenal myśląc o awansie musi wręcz wygrać dzisiejszy bój.

Darmowy typ, analiza, stream z Ligi Europejskiej: Arsenal – Valencia

Darmowy typ, analiza, stream z Ligi Europejskiej: Arsenal – Valencia

Nie da się ukryć, że obie drużyny prezentują zupełnie inny styl gry. Kanonierzy przede wszystkim lubi a grać siłową piłkę, zaś Hiszpanie preferują technice ą piłkę. Można spodziewać, że też to właśnie Nietoperze będą częściej przy piłce, zaś gospodarze skupią się na kontrach. Arsenal również powinien mieć przewagę podczas stałych fragment gry, na które również na pewno liczą.

Arsenal na tym sezonie prezentuje się wybornie przed własną publicznością nie da się ukryć, że ten atut będą chcieli dzisiaj wykorzystać. Chociaż na pewno w ostatnich bojach radzili sobie przeciętnie. Bowiem w trzech ostatnich pojedynkach Arsenal ponosił porażkę/ Z drugiej strony również Valencia nie prezentuje nic wbity, ponieważ w dwóch ostatnich spotkaniach zanotowała porażkę. W tym sensacyjną z Eibarem.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

sts kod promocyjny "BETONLINE". Bonus bez depozytu 2019
sts kod promocyjny „BETONLINE”. Bonus bez depozytu 2019

„Obie ekipy mają podobny poziom, ale to Arsenal jest mocniejszym zespołem i powinien to wykorzystać tym bardziej, że gra na własnym obiekcie” – pisze ekspert portalu etypy.pl

Chociaż trzeba przyznać, że Valencia jest to niewygodny rywal. Bowiem Nietoperze grają bardzo solidnie w defensywie. Lecz ich przede wszystkim są solidnie zdyscyplinowaną drużyna u siebie na wyjazdach nie do końca im tak dobrze idzie. Do tego trzeba przyznać, że w ostatnich bojach Valencia nie prezentuje się zbyt wybornie. Chociażby wyeliminowanie Villarealu nie robi żadnego wrażenia, bowiem wiadomo jak ten zespół się w ty sezonie prezentuje.

Arsenal myśląc o awansie na pewno musi dzisiaj wypracować sobie przewagę. Szanse na to mają spore, bowiem są niezwykle mocni i skuteczni przed własną publicznością.Poza tym mają kim straszyć swoich rywali, bowiem szansę na grę od pierwszej minuty mają tacy zawodnicy jak Lacazette, Iwobi czy Mkhitaryan.

Reasumując, jeżeli zespół Arsenalu myśli o awansie do kolejnej rundy to podczas dzisiejszego potkania muszą zanotować wygraną. A na pewno możliwości ku temu mają tym bardziej, że grają na własnym obiekcie.

Spotkanie  Arsenal – Valencia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Arsenal – Valencia11.33STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów