Przed tygodniem a brak emocji podczas pojedynku Frankfurtu z Benficą,. ponieważ pojedynek zakończył się zwycięstwem ekipy z Portugalii 4-2. Jednak gospodarze dzisiejszego meczu an pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa i będą walczyć o awans.

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Frankfurt – Benfica

Darmowy typ, analiza i stream meczu: Frankfurt – Benfica

Pierwsze spotkanie można powiedzieć, że ustawiła czerwona dla N”Dicka już w pierwszej połowie i tym samym Benfica miała łatwiejsze zadanie. Owszem udało im się strzelić cztery bramki, ale z drugiej ekipa z Niemiec grając w osłabieniu strzeliła dwa gole i na pewno będzie walczyła o dobry wynik w tym boju.

Drużyna Frankfurtu gra bardzo solidnie w tym sezonie. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie nie mają żadnych problemów ze strzeleniem bramek.Nie ma się czemu dzisiaj jak w składzie ma się tak dobrze grających jak Jović, Haller, Kosić czy da Costa. Trener tego zespołu tworzył solidną drużyną, która jest niezwykle powtarzalna.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

darmowy bonus bez depozytu w sts
Darmowy bonus – 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE.

„Można być pewnym, że zespół Frankfurtu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w kontekście awansu. Grając u siebie na pewno będzie chciał odrobi stratę” – pisze ekspert prtalu itypy.pl

Banfica górowała w większości elementów przed tygodniem, ale też trzeba podkreślić, ze grała w przewadze jednego zawodnika, co przynajmniej teoretycznie był im łatwiej. Pytanie jak poradzą sobie teraz. Chociaż trzeba przyznać, że Benfica jest do doświadczona drużyna. Ponieważ co sezon występuję w europejskich pucharach, a tego na pewno nie można powiedzieć o zespole gospodarzy.

Goście również będą chcieli wykorzystać przeciętną grę gospodarzy w defensywie, w której to formacji popełniają proste błędy,. Ekipa Frankfurtu regularnie traci bramki, ale jest wstanie to nadrobić dobrą grą w ofensywie. Jeżeli zobaczymy na kadrę zespołu Benficy to mają w swoim składzie zawodników jak Felix, Seferović czy Pizzi, których stać na strzeenie bramek w tych bojach.

Reasumując, mimo, że Benfica wygrała pierwsze spotkanie to emocji w tym boju na pewno nie zabraknie. Ponieważ zespół Frankfurtu jeszcze nie powiedział ostatniego słowa w kontekście awansu i na pewno dzisiaj będzie chciał odrobić straty.

Spotkanie Frankfurt – Benfica można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Frankfurt – Benficaover 2.51.55STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów