Jedno z piątkowych spotkań zostanie rozegrane w Gliwicach, gdzie to miejscowy Piast podejmie Cracovię. Patrząc na to jak obie te ekip się spisują to faworytami tego pojedynku niewątpliwie są gospodarze.


Darmowy typ, analiza, stream spotkania: Piast Gliwice – Cracovia

Darmowy typ, analiza, stream spotkania: Piast Gliwice – Cracovia

Piast ma bardzo duże szanse żeby wywalczyć sobie prawo gry w Lidze Europejskiej podczas przyszłego sezonu. Podopieczni Fornalika mają już osiem punktów przewagi nad Jagiellonią i nic wręcz już nie zapowiada, żeby nagle mogli zacząć grać dosyć przeciętnie.

Cracovia z pewnością walczy jeszcze o czwartą pozycję, a strata do Jagi wynosi trzy punkty. Lecz trzeba przyznać, że podopieczni Probierza w ostatnich tygodniach nieco obniżyli loty. Bowiem w czterech bojach zanotowali trzy porażki i jedną wygraną. W dodatku podczas tego pojedynku nie będzie im łatwo o punkty, ponieważ podopieczni Fornalika grając na własnym obiekcie regularnie punktują, gdzie to Piast u siebie wygrał dwanaście pojedynków, trzykrotnie remisował i zaledwie raz przegrał.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera Forbet. Kod promocji BETONLINE

„Piast jest faworytem tego boju. Fornalik bardzo dobrze ułożył swoją ekipę, która przede wszystkim, a własnym obiekcie radzi sobie kapitalnie” – pisze ekspert portalu twojetyp.pl

Do gry Piasta nie można w żadnym elemencie cie się przyczepić. Fornalik może nie ma gwiazd w swojej drużynie, ale jako całość są niezwykle mocnym zespołem. Grając na własnym obiekcie regularnie punktują i są już od krok od wywalczenie sobie prawa gry w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie.

Cracovia owszem nie jest to zespół do bicia, ale widać, że w ostatnich bojach Pasy nie radzą sobie już tak dobrze. DO tego dochodzi również fakt, że na wyjazdach podopieczni Probierza nie spisują sobie tak dobrze jak u siebie,

Reasumując, ekipa prowadzona przez Fornalika jest niezwykle mocnym zespołem i będzie chciała to potwierdzić w tym pojedynku. Tym bardziej, że Piast jest na dobrej dobrej , żeby zdobyć brązowy medal Mistrzostw Polski.

Spotkanie Piast Gliwice – Cracovia   można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Piast Gliwice – Cracovia1x1.33STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów