Niezwykle ciekawie się jedno z dzisiejszych spotkań podczas Mistrzostw Świata U20, gdzie to Ekwador zagra z Meksykiem. Mimo, że te dwie drużyny zajmują trzecie i czwarte miejsce to faworytami tego boju są gospodarze.

Pewne typy, pewniaki dnia, darmowe typy z Mistrzostw Świata U20

Pewne typy, pewniaki dnia, darmowe typy z Mistrzostw Świata U20

Ekwador obecnie ma jeden punkt na swoim koncie i w razie wygranej może liczyć na awans nawet z trzeciego miejsca. Jednak trzeba podkreślić, że ten zespół bardzo dobrze zaprezentował się w dwóch spotkaniach. Zarówno Japończyków jak i włochów zdominowali. Warto jest podkreślić, że z Włochami od 41 minut grali w osłabianiu jednego zawodnika, a mimo to potrafili wypracować sobie rzut karny. Mało tego utrzymywali się zdecydowanie dłużej od rywala, stworzyli obie znacznie więcej sytuacji bramkowych!

Punkt udało im się wywalczyć z Japonią, która prezentuje się wybornie na tym turnieju. Podczas tego pojedynku również podopieczni Celico zdominowali rywala, gdzie utrzymywali się przy piłce. Widać, ze są niezywkle mocni technicznie. Poza tym również stworzyli więcej sytuacji bramkowych. Możliwości maja spore i na pewno dzisiaj również będzie spotkanie również tka samo wygląda. Ekwador od pierwszej minuty można powiedzieć, ze rzuci się na bramkę swoic rywali i jeżeli zagrają skutecznie to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS.Kod promocji BETONLINE

„Ekwador zaprezentował się solidnie w dwóch wcześniejszych pojedynkach. Jeżeli zagra ten zespół dzisiaj na takim samym poziomie to nie powinien mieć większych problemów z wygraną” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Reprezentacja Meksyku natomiast przegrała dwa swoje spotkania: 3-0 z Japonią oraz 2-1 z Włochami. I trzeba przyznać, ze gra podopiecznych Ramireza w żadnym wypadku nie była zbyt porywająca. Rywale nie mieli żadnych problemów z wypracowaniem sobie sytuacji bramkowych. Wystarczy zobaczyć na ich potyczkę z Włochami, którzy wypracowali sobie, aż dwadzieścia pięć sytuacji bramkowych! Patrząc na grę w defensywie nie porywa, również oddanie strzału dla nie przychodzi z wielkim trudem.

Reasumując, faworytami tego pojedynku na pewno są Ekwadorczycy, którzy w dwóch pojedynkach wcześniejszych zaprezentowali się solidnie. I chcąc myśleć o kolejnej rundzie muszą zdobyć punkty w tym spotkaniu.

Spotkania z Mistrzostw Świata U20 można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Ekwador – Meksyk11.66STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów