Typ dnia z piłki nożnej: Bohemians vs Finn Harps- 31 maja (piątek)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Gospodarze tego spotkani po kapitalnym początku sezonu w ostatnich tygodniach nieco „zgaśli”. Jednak mają teraz dobrą okazję do przełamanie serii swoich pojedynków, ponieważ przyjdzie im zagrać z Finn Harps.

Typ dnia z piłki nożnej: Bohemians vs Finn Harps- 31 maja (piątek)
Pewne, darmowe typy, dobre typy na piątek

Pewne, darmowe typy, dobre typy na piątek

Obie ekipy znajdują się po dwóch odmiennych stornach ligowej tabeli. Przyjezdni mając dziesięć oczek na sowim koncie zajmują ostatnie dziesiąta pozycję. Ekipą Bohemians natomiast ma na koncie trzydzieści jeden punktów co daje im trzecie miejsce w lidze.

Jednak warto jest podkreślić, ze zespół gospodarzy nie wygrał żadnego z ostatnich pięciu spotkań ligowych. Chociaż wyniki nie pokazują tego co działo się na boisku. Ponieważ wystarczy zobaczyć na losy ich pojedynek, jak chociażby z Sligo Robvers. Byli zespołem znacznie lepszym, utrzymywał się znacznie dłużej przy piłce, stworzyli więcej sytuacji bramkowych, ale przegrali 2-1. Teraz maja doskonałą okazję ku temu, żeby się przełamać i wreszcie sięgnąć po trzy punkty. Nastroje na pewno tym zespole nieco się poprawiły, ponieważ wygrali w Pucharze Ligi z Cork City 2-0 i teraz powinni pójść za ciosem.

Typ dnia z piłki nożnej: Bohemians vs Finn Harps- 31 maja (piątek)
Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS.Kod promocji BETONLINE
W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

„Bohemians od swoich najbliższych rywali jest zespołem przynajmniej lepszym o jedną klasę. Mają niezywkle dobrą okazję do rewanżu i pewnej wygranej, a na pewno stać ich na to” – pisze ekspert portalu

O drużynie gości ciężko coś dobrego powiedzieć. Od początku sezonu grają niezwykle bardzo słabo. Popełniają proste błędy w każdym elemencie. Przede wszystkim mają „dziurawą obronę”. Stracili już trzydzieści dziewięć bramek. Dla porównania gospodarze zaledwie dwanaście!! Podczas pojedynków wyjazdowych mieli spore problemy w swojej grze. Rywale strzelają im regularnie całą masę bramek, a piłkarze Finn mają ogromne problemy, żeby im odpowiedzieć. Poza rym nie wygrali żadnego z ostatnich dziesięciu pojedynków wyjazdowych!

Reasumując gospodarze są niezwykle mocniejszym zespołem od swoich rywali. Przynajmniej teoretycznie łatwiejszego rywala na przełamanie w lidze nie będą mieli, a tym bardziej, że grają na własnym obiekcie. A patrząc na to jak goście radża sobie w defensywie można być pewnym, że bramek tutaj nie zabraknie.

Spotkania Bohemians – Finn Harps można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Bohemians – Finn Harps11.46STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Typ dnia z piłki nożnej: Bohemians vs Finn Harps- 31 maja (piątek) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nongshim RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 01.02.2023r. – środa

Również jakiś czas temu wystartowały rozgrywki w koreańskim regionie LCK w grze League of Legends, a więc regionie, który...

Typy na dzisiaj