Typ dnia z tenisa: Cecchinato – Klizan – 1 maj (środa)

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jedno z bardziej ciekawych spotkań drugiej rundy turnieju w Monachium zostanie rozegrane pomiędzy Cecchinato, a Klizanemn. Nie da się ukryć, że faworytem tego boju jest ten pierwszy chociaż możemy spodziewać się dosyć ciętego boju.

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa: Cecchinato – Klizan

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa: Cecchinato – Klizan

Cecchinato obecnie zajmuje dziewiętnaste miejsce w rankingu ARP> Trzeba również podkreślić, że Marco to przede wszystkim solidny zawodnik na mączce swoje największe sukcesy osiąga właśnie na ten nawierzchni. W tym sezonie już ma jedno zwycięstwo na clayu, a miało to miejsce w Buenos Aires, gdzie to okazał się najlepszy.

Chociaż n a pewno czuje spory niedosyt po turnieju w Monte Carlo, gdzie doszedł do trzeciej rundy, ale stać go było na znaczne więcej. Tym bardziej, że pokonał Wawrinkę i przyszło mu mierzyć się z Pellą, gdzie był faworytem.Mimo zaciętego pojedynek i dobrej gry Marco ostatecznie górą był Pella 2-1.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Klizan trzeba powiedzieć, że jest to dobry i solidny zawodnik na clayu, ale tez swoje najlepsze lata ma już za sobą. Obecnie zajmuje sześćdziesiąte miejsce w trankingu ATP.

Martin podobnie zresztą jak i Marco to zawodnik, który swoje największy sukcesy w karierze osiągał na mączce. W tym sezonie można powiedzieć, że ciężko coś więcej powiedzieć o jego dyspozycji na tej nawierzchni., ponieważ grał bardzo rzadko. Wytęp w Monte Carlo, gdzie to pokonał Delbonsa, ale w drugim rundzie dostał lanie od Thiema. W Barcelonie po wyrównanym boju uległ 2-0 Garinowi.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS.Kod promocji BETONLINE

Słowiniec w tym turnieju rozegrał już swoje pierwsze spotkanie oficjalne, a miało to miejsce z Gulkbisem. Kllizan do tego boju przystąpił jako faworyt i potwierdził to na korcie wygrywając 2-0. Zagrał dobry mecz, w którym nie popełniał prostych błędów. Lecz trzeb przyznać, że grając z Marco będzie musiał zaprezentować się jeszcze lepiej.

Owszem, Klizan broni ćwierćfinału z poprzedniego sezonu. Jednak to właśnie Marco jest faworytem tego pojedynku. Tym bardziej, że ma za sobą udany turniej w Monte Carlo, gdzie potwierdził swoją dobrą dyspozycję.

Spotkanie   Cecchinato – Klizan można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Cecchinato – Klizan11.53STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Typ dnia z tenisa: Cecchinato – Klizan – 1 maj (środa) Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj