Jedno z bardziej ciekawych spotkań drugiej rundy turnieju w Monachium zostanie rozegrane pomiędzy Cecchinato, a Klizanemn. Nie da się ukryć, że faworytem tego boju jest ten pierwszy chociaż możemy spodziewać się dosyć ciętego boju.

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa: Cecchinato – Klizan

Darmowy typ, analiza, stream z tenisa: Cecchinato – Klizan

Cecchinato obecnie zajmuje dziewiętnaste miejsce w rankingu ARP> Trzeba również podkreślić, że Marco to przede wszystkim solidny zawodnik na mączce swoje największe sukcesy osiąga właśnie na ten nawierzchni. W tym sezonie już ma jedno zwycięstwo na clayu, a miało to miejsce w Buenos Aires, gdzie to okazał się najlepszy.

Chociaż n a pewno czuje spory niedosyt po turnieju w Monte Carlo, gdzie doszedł do trzeciej rundy, ale stać go było na znaczne więcej. Tym bardziej, że pokonał Wawrinkę i przyszło mu mierzyć się z Pellą, gdzie był faworytem.Mimo zaciętego pojedynek i dobrej gry Marco ostatecznie górą był Pella 2-1.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Klizan trzeba powiedzieć, że jest to dobry i solidny zawodnik na clayu, ale tez swoje najlepsze lata ma już za sobą. Obecnie zajmuje sześćdziesiąte miejsce w trankingu ATP.

Martin podobnie zresztą jak i Marco to zawodnik, który swoje największy sukcesy w karierze osiągał na mączce. W tym sezonie można powiedzieć, że ciężko coś więcej powiedzieć o jego dyspozycji na tej nawierzchni., ponieważ grał bardzo rzadko. Wytęp w Monte Carlo, gdzie to pokonał Delbonsa, ale w drugim rundzie dostał lanie od Thiema. W Barcelonie po wyrównanym boju uległ 2-0 Garinowi.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera STS.Kod promocji BETONLINE

Słowiniec w tym turnieju rozegrał już swoje pierwsze spotkanie oficjalne, a miało to miejsce z Gulkbisem. Kllizan do tego boju przystąpił jako faworyt i potwierdził to na korcie wygrywając 2-0. Zagrał dobry mecz, w którym nie popełniał prostych błędów. Lecz trzeb przyznać, że grając z Marco będzie musiał zaprezentować się jeszcze lepiej.

Owszem, Klizan broni ćwierćfinału z poprzedniego sezonu. Jednak to właśnie Marco jest faworytem tego pojedynku. Tym bardziej, że ma za sobą udany turniej w Monte Carlo, gdzie potwierdził swoją dobrą dyspozycję.

Spotkanie   Cecchinato – Klizan można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Cecchinato – Klizan11.53STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów