B. Bystrica – MAC Ujbuda

Grająca w ostatnim czasie w kratkę drużyna B. Bystricy w piątkowy pojedynek podejmie na własnej tafli lodu ekipę MAC Ujbuda. Faworytem tego boju są gospodarze, którzy grają io czołowe miejsce w słowackiej Tipsport Liga.

Drużyna B. Bystricy zajmuje obecnie trzecie miejsce mając siedemdziesiąt dwa punkty. Na pewno mogą walczyć o wygranie rundy zasadniczej, ale z drugiej strony muszą cały czas uważać na swoją pozycję. Ponieważ przewaga nad piątą drużyną wynosi zaledwie trzy punkty.

Dodatkowe korzyści w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - zobacz ofertę nowych promocji

Chociaż na pewno gospodarze będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym lodowisku, gdzie to w tym sezonie wygrali już piętnaście razy i tylko dwukrotnie przegrywali. Można śmiało powiedzieć, że jak punktują to głównie ma to miejsce na własnym lodowisku.

W zupełnie innym położeniu znajduje się ekipa gości, która również potrzebuje punktów. Ekipa MAC zajmuje jedenaste miejsce. Owszem mają szansę na skoczenie na miejsca do pierwszej dziesiątki i grę w barażach o playoffy. Jednak z drugiej strony mają tylko trzy punkty przewagi nad ostatnim zespołem w lidze!

Dyspozycja tej ekipy nie powala. Przegrane ostatnie cztery spotkania są tego najlepszym dowodem. A przecież nie mieli zbyt wymagających przeciwników, ponieważ grali z Detvą, DVTK, Nove Zamky oraz Poprad.

W tych pojedynkach zresztą jak i od początku sezonu fatalnie grali w defensywie. Jest to największym problemem tego zespołu można powiedzieć o początku sezonu. Ciężko jest uwierzyć, żeby nagle zaczęli grać znacznie lepiej. Ponadto w ofensywie ostatnio również zawodzą, gdzie strzelenie bramki przychodzi im z wielkim trudem.

W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą trzykrotnie. Zaczęło się od sensacyjnej wygranej z MAC Ujbuda, zaś w kolejnych pojedynkach było już znacznie lepiej, gdzie to zespół Bańskiej Bystricy wygrywał bez najmniejszych problemów. I jeżeli zagrają na podobnym poziomie również i w tym boju nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
B. Bystrica – MAC UjbudaBystrica-1.51.40LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów