B. Bystrica – MAC Ujbuda

Grająca w ostatnim czasie w kratkę drużyna B. Bystricy w piątkowy pojedynek podejmie na własnej tafli lodu ekipę MAC Ujbuda. Faworytem tego boju są gospodarze, którzy grają io czołowe miejsce w słowackiej Tipsport Liga.

Drużyna B. Bystricy zajmuje obecnie trzecie miejsce mając siedemdziesiąt dwa punkty. Na pewno mogą walczyć o wygranie rundy zasadniczej, ale z drugiej strony muszą cały czas uważać na swoją pozycję. Ponieważ przewaga nad piątą drużyną wynosi zaledwie trzy punkty.

Chociaż na pewno gospodarze będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym lodowisku, gdzie to w tym sezonie wygrali już piętnaście razy i tylko dwukrotnie przegrywali. Można śmiało powiedzieć, że jak punktują to głównie ma to miejsce na własnym lodowisku.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

W zupełnie innym położeniu znajduje się ekipa gości, która również potrzebuje punktów. Ekipa MAC zajmuje jedenaste miejsce. Owszem mają szansę na skoczenie na miejsca do pierwszej dziesiątki i grę w barażach o playoffy. Jednak z drugiej strony mają tylko trzy punkty przewagi nad ostatnim zespołem w lidze!

Dyspozycja tej ekipy nie powala. Przegrane ostatnie cztery spotkania są tego najlepszym dowodem. A przecież nie mieli zbyt wymagających przeciwników, ponieważ grali z Detvą, DVTK, Nove Zamky oraz Poprad.

W tych pojedynkach zresztą jak i od początku sezonu fatalnie grali w defensywie. Jest to największym problemem tego zespołu można powiedzieć o początku sezonu. Ciężko jest uwierzyć, żeby nagle zaczęli grać znacznie lepiej. Ponadto w ofensywie ostatnio również zawodzą, gdzie strzelenie bramki przychodzi im z wielkim trudem.

W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą trzykrotnie. Zaczęło się od sensacyjnej wygranej z MAC Ujbuda, zaś w kolejnych pojedynkach było już znacznie lepiej, gdzie to zespół Bańskiej Bystricy wygrywał bez najmniejszych problemów. I jeżeli zagrają na podobnym poziomie również i w tym boju nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
B. Bystrica – MAC UjbudaBystrica-1.51.40LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów